dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - zatazeno
19°C
pozítří
Středa - zatazeno
24°C
Výstava, beseda a film v Kulturním centru Zahrada
Foto: Praha 11

Výstava, beseda a film v Kulturním centru Zahrada

Až do 29. října najdete v Kulturním centru Zahrada v Praze 11 výstavu fotografií Olga Havlová a Výbor dobré vůle.

Výstavu doplňuje zajímavý doprovodný program, který byl připraven k nedožitým 85. narozeninám zakladatelky Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

olga-havlova2 Minulý týden byl na zahradě KC Zahrada slavnostně zasazen 56. strom Olgy Havlové právě při příležitosti jejích nedožitých 85. narozenin.

Na úterý 23. října je připravena beseda s členkou správní rady VDV – Nadace Olgy Havlové Danou Němcovou na Chodovské tvrzi a 29. října se uskuteční promítání filmu Olga režiséra Miroslava Janka v KC Zahrada.

Malenická 2, Praha 11. Vstup volný.


Knižní novinka: Mrazivý thriller Hračkář slibuje napětí, husí kůži a bušící srdce

Včera ve 21:39

Hračkář, mrazivý thriller od autora bestselleru Šelma, je knižní novinkou nakladatelství Kalibr. Profesor Theo Cray se tentokrát vydává na stopu děsivé pověsti o Hračkářovi, který hodným dětem dává hračky a ty zlobivé… No, o tom se jenom šeptá. Připravte se na husí kůži a bušící srdce, Andrew...

Bukureští se projdete na náměstí Míru

18. dubna 2019 v 07:16

U příležitosti předsednictví Rumunska v Radě Evropské unie se ve výstavních prostorách radnice na náměstí Míru, v těsné blízkosti Rumunské ulice, koná výstava Procházky Bukureští.

EPOS 257: Dýmová hora

16. dubna 2019 v 16:25

Jak dnes v Praze žijí lidé bez domova? Někdy stačí odbočit z ulice, přelézt plot a ocitnout se uprostřed skryté periferie. Výstava představí jedno takové místo v Praze na Třebešíně, kterému jeho obyvatelé říkali Dýmová hora.

Panochovo kvarteto ve lhoteckém kostele

16. dubna 2019 v 08:41

Benefiční koncert klasické hudby pořádá v pondělí 27. května od 19 hodin farnost při kostele Panny Marie Královny míru v Praze – Lhotce.

Výstava: Malešická průmyslová oblast

14. dubna 2019 v 06:45

Malešická průmyslová oblast je převážně součástí katastrálního území Malešice. Malou částí zasahuje do katastru Strašnice, Hostivař, Štěrboholy a Kyje. Administrativně spadá pod městskou část Praha 10, Praha 14 a Praha 15.

Pavlína Jíšová zve na křest a koncert

12. dubna 2019 v 08:04

Folková zpěvačka Pavlína Jíšová vydává své již desáté album.

Další články
Nahoru