dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
9°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Pražská kultura

Výstava: 20 let Prahy 14

Od 17. září v Galerii 14 probíhá výstava ke 20. výročí městské části Praha 14.  Návštěvníci si na ní mohou prohlédnout písemné a obrazové dokumenty vypovídající o současnosti i minulosti městské části.

Výstava potrvá do 27. listopadu. Otevřena je každé úterý, středu a čtvrtek od 14 do 18 hodin a každou neděli od 14 do 17 hodin.

Každou středu budou přítomny členky Letopisecké komise spolu s  kronikářkou městské části. Občané si tak budou moci prohlédnout např. kroniky městské části Praha 14, periodika vydávaná městskou částí od roku 1994, ale i starší Kyjské listy, publikace o městské části a další.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru