dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Vysočanský dealer zadržen v bytě
Věci nalezené během domovní prohlídky. Foto: Policie ČR

Vysočanský dealer zadržen v bytě

Kriminalisté z toxi týmu třetího policejního obvodu zadrželi společně s policisty z pražské zásahové jednotky čtyřiatřicetiletého recidivistu, na kterého vydal státní zástupce předběžný souhlas se zadržením. Dealera pervitinu dopadli policisté v jednom z bytů v Českomoravské ulici na Praze 9, kde dokonce drogu vyráběl.

nurofen-vysocany-nahled Tuto skutečnost navíc potvrdily i věci nalezené během domovní prohlídky. Detektivové totiž v bytě objevili různé chemikálie, laboratorní skla a baňky, nálevky, teploměry, váhy, plastové sáčky s přítlačnou lištou a další předměty, které jsou typické pro případy takzvaných varen drog.

Policisté převezli zadrženého muže na služebnu, kde ho následně vyšetřovatel obvinil ze spáchání trestného činu: nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami, za což mu hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. Toto prostředí mu ovšem není neznámé, od roku 2000 pobyl celkem šestkrát ve vězení a jeho brány naposledy opustil v září roku 2012. Z policejních evidencí detektivové zjistili, že obviněný byl už desetkrát soudně trestaný za majetkovou a násilnou trestnou činnost.

Kromě krádeží a zpronevěry byl dokonce odsouzený i za spáchání trestného činu loupeže. Podle kriminalistů si tento recidivista zvyknul obstarávat finanční prostředky trestnou činností, i proto nakonec podali státnímu zástupci návrh na uvalení vazby. Soudce tento návrh akceptoval a obviněný pak putoval do vazební věznice. 

 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru