Dnes Čtvrtek - mlha 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 15°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Výskyt divokých prasat v lokalitě Na Jelenách

Praha 11 upozorňuje občany na možné nebezpečí v lokalitě Na Jelenách, kde se vyskytují divoká prasata, včetně bachyně se selaty. Radnice tom informovala na webu městské části.

„Doporučujeme proto do oblasti mezi ulicemi Roztylská, Na Jelenách a Brněnská nevstupovat a dbát zvýšené opatrnosti i na přilehlém sídlišti, zejména po setmění. Pokud narazíte na divoká prasata, buďte opatrní a okamžitě odejděte do bezpečné vzdálenosti,“ sdělila.

„Vyvarujte se jakékoli konfrontace s těmito zvířaty. Městská část ve spolupráci s Lesy hl. m. Prahy situaci řeší – v nadcházejících týdnech bude prováděn odlov těchto zvířat Mysliveckým spolkem Šeberov,“ dodala Praha 11.


Autor: TZ, red

Muž zemřel po pádu z lešení

26. února 2024 v 18:54

Policie vyšetřuje smrtelný pád muže, který se na Žižkově v pondělí po poledni zřítil z lešení. Policisty zajímá, zda nedošlo k porušení bezpečnosti práce.

V Podolí hořela garáž

25. února 2024 v 10:38

Nad nedělním ránem zasahovali pražští hasiči Praze 4 Podolí u požáru garáže. Informovali o tom na síti X. „Vynesli jsme tlakovou lahev a plameny jsme uhasili dvěma vodními proudy,“ sdělili.

Další články
Nahoru