Dnes Pátek - obcasny-dest 14°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 13°C
Pátek 22. 9. 2023
Svátek má Darina
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Vyškubl ženě v metru mobilní telefon a chtěl zmizet

Ve chvíli, kdy hlídka strážníků v sobotu po poledni během kontroly nástupiště stanice metra Náměstí Republiky zaslechla ženské volání: „Zastavte ho, ukradl mi mobil!“ proběhl kolem ní muž s batohem na zádech.

Výzvu „Jménem zákona, stůj!“ ignoroval a hlídka se rozběhla za ním. U eskalátorů se ho snažili zastavit ostatní cestující.

Jeden mu úmyslně vběhl do cesty, druhý ho po dostižení předal strážníkům. Na místo přiběhla i okradená žena a popsala, že jí vytrhl mobil z ruky v okamžiku, kdy se zavíraly dveře soupravy. Po dostižení ukrýval mobil za zády a snažil se hlídce vytrhnout. Proto přišly na řadu donucovací prostředky a omezení na osobní svobodě. Následně byl 39letý muž předán přivolané státní policii.
Autor: Hla

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Hasiči zasahovali na Novém Městě

27. srpna 2023 v 10:03

V pátek 25. srpna ve 21:26 vyjely jednotky pražských hasičů do ulice Biskupský dvůr na Novém Městě k požáru klimatizace.

Další články
Nahoru