dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Vysával exkrementy, vytočila ho seniorka. Pejskařku potrestal po svém
Ilustrační foto: freeimages

Vysával exkrementy, vytočila ho seniorka. Pejskařku potrestal po svém

V neděli dopoledne prováděli strážníci z Prahy 7 kontrolní činnost v ulici Heřmanova, kde je oslovila rozrušená žena s tím, že její matku napadl neznámý muž a sebral jí boty.

Dále jim sdělila, že když její maminka venčila psa, byla napadena pracovníkem technických služeb, který samohybným vysavačem odklízel psí exkrementy. Po chvilce se na místo dostavila i napadená žena bez bot.

Žena, zjevně v mírném šoku, strážníkům řekla, že venčila psa na rohu ulic Veletržní x Schnirchova, kde její fenka udělala loužičku. V tom se na ni vulgárně obořil muž odklízející exkrementy se slovy: „Ukliď si to *ovno po svém psovi!“

Žena se muži snažila marně vysvětlit, že její fenka se jen vyčůrala. Muž začal následně do ženy strkat, a když se mu chtěla bránit, uchopil jí za nohy a sebral jí boty. S těmi poté odešel. Napadená se proto vrátila domů a vše řekla dceři.

Hlídka okamžitě začala propátrávat okolí. A měla štěstí. Muž s vysavačem na exkrementy se nedostal daleko. Strážníci ho dostihli v ulici Františka Křížka. Ten se vzápětí hlídce ke svému činu přiznal. A dodal, že ženě skutečně sebral boty a poté je vyhodil do popelnice.

Své chování se snažil omluvit tím, že ho žena tím, že nechtěla po svém psovi uklidit, provokovala.  Strážníci muže omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a předvedli ho na nedalekou služebnu Policie ČR. Zde si ho převzal službu konající policista k dalšímu opatření.


Další články
Nahoru