dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Vyrobte si vánoční přáníčka, nazdobte perníčky a počkejte na Mikuláše
Zdobení perníčků. Foto: Era Svět

Vyrobte si vánoční přáníčka, nazdobte perníčky a počkejte na Mikuláše

Ať už máte rádi vánoční tradice nebo si chcete dopřát o adventu kulturní zážitek, v Era světě najdete obojí. První a druhou adventní sobotu si budete moci vyrobit nebo nakoupit dárky pro rodinu i přátele, nechat se vyfotit ve vánočních kulisách nebo si jen odpočinout u pohádek.

Mikulášská nejen pro děti
V předvečer svátku sv. Mikuláše již tradičně navštěvují čert, Mikuláš a anděl děti. Ty hodné odměňují dobrotami a pro ty zlobivé mají připravené uhlí a brambory. A nejinak tomu bude i letos. V sobotu 5. prosince navštíví od 13 do 18 hodin tato trojice i Era svět.

Kromě sladké odměny na děti, ale i jejich rodiče čeká bohatý doprovodný program. Mezitím, co se budou děti bavit při výrobě vánočních přáníček, svícnů, zdobení perníčků či malování na obličej si budou moci rodiče vychutnat dobroty z vánočního menu, které nabízí kavárna.

Vyrobte vánoční dárek nebo napište Ježíškovi
Vlastnoručně vyrobený dárek mnohdy potěší více než koupený drahý dar. Druhou adventní sobotu, 12. prosince, si můžete od 13 do 18 hodin vy i vaše děti v Era světě vyrobit, ale i nakoupit dárky pro rodinu i přátele. Také se budete moci nechat vyfotit ve vánočních kulisách nebo si jen s ratolestmi odpočinout u pohádek. A ti, co ještě nestihli napsat Ježíškovi, budou mít jednu z posledních příležitostí, jak to napravit. A kdo bude mít na něco malého chuť, může ochutnat dobroty z vánočního menu kavárny Era svět.

era-advent-nahled

Era Svět, Jungmannovo náměstí 767, Praha 1.


Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru