Dnes Čtvrtek - mlha 2°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 3°C
Čtvrtek 29. 2. 2024
Svátek má Horymír
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Vyřešte letos dárky jednoduše – s kadeřnictvím Klier
Kadeřnictví Klier otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se objednávat. Foto: archiv

Vyřešte letos dárky jednoduše – s kadeřnictvím Klier

Vánoce se blíží mílovými kroky. Věnujte svým blízkým dárek, který udělá radost každému, ženě i muži. Darujte některý z vánočních kosmetických balíčků nebo dárkový voucher z kadeřnictví Klier.

Vánoční kosmetické balíčky Klier

Vánoční balíčky koupíte na kterémkoli salónu Klier. Vybírat můžete podle značek a typu vlasů, dva balíčky jsou i výhradně pro pány. V Klieru lze využít i oblíbené konzultace zdarma, takže při jakékoli nejistotě u nákupu kosmetiky pro manželku, maminku nebo přítelkyni vyškolený personál rád poradí. Nebo lze kadeřnictví zkontaktovat prostřednictvím jejich facebooku, instagramu nebo přes e-mail Kateřiny Hamplové, specialistiky péče o zákazníky khampova@klier.cz.

Vybírat můžete např. z těchto vánočních balíčků vlasové kosmetiky:

  • Balíčky Kérastase patří mezi nejoblíbenější – Chroma Absolu pro barvené vlasy, Blond Absolu pro blond vlasy, Nutritive pro výživu a hydrataci, Curl Manifesto pro vlnité a kudrnaté vlasy a Genesis pro posílení slabých a vypadávajících vlasů.

  • Balíčky L‘Oréal Professionnel – Metal Detox pro pročištění a ochranu vlasů, Absolut Repair pro poškozené vlasy, Vitamino Color pro barvené vlasy, Curl Expression pro vlnité a kudrnaté vlasy a Scalp Advanced pro péči o pokožku hlavy.

  • Balíčky od Redken – ABC pro chemicky ošetřené a oslabené vlasy, Extreme pro posílení poškozených vlasů, All Soft pro suché a křehké vlasy, Color Extend pro ochranu barvy, Volume Injection pro objem vlasů.

Výběr balíčků najdete i na e-shopu Klier. Při každém nákupu na e-shopu Klier dostanete navíc zdarma voucher na vlasové ošetření a hloubkovou regeneraci Kérastase Fusio Dose v hodnotě 500 Kč. 

Dárkové vouchery na služby i kosmetiku

Další tip na skvělý dárek, který můžete jednoduše obstarat právě v Klieru, jsou dárkové vouchery v hodnotě 1000, 500 a 300 Kč. Voucher lze využít na všechny služby kadeřnictví Klier (na střih, barvu, regeneraci, styling, vlasové kúry aj.) i na nákup produktů profesionální vlasové kosmetiky. Vouchery lze sčítat a můžete je využít v rámci všech salónů kadeřnictví Klier v ČR. 

Do kadeřnictví i o Vánocích

Protože v Klier vědí, jak jsou někdy svátky hektické, a že je občas potřeba nechat si upravit vlasy rychle a bez objednávání, jsou kadeřnictví otevřené 7 dní v týdnu a není nutné se objednávat. Vlasy si můžete přijít upravit i 23. prosince (otevřeno dle běžné otevírací doby) a 24. prosince dopoledne. 

Kadeřnictví Klier najdete je na 33 místech České republiky. Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webu www.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.


Autor: TZ, red

Baráčníci zvou na ples

Včera v 10:23

Obec baráčníků pořádá 8. března již dvanáctý reprezentační ples. 

Patnáctá sezona Trhů na Kulaťáku začíná v sobotu 2. března

Včera v 09:58

Dejvické trhy na Kulaťáku v roce 2010 odstartovaly boom novodobých tržišť po českých městech. Letos oslaví 15. sezonu. Organizátoři se zaměří zejména na sezónní akce, rozšíření cateringu i oddychové zóny. Návštěvníci budou mít možnost nakupovat každou sobotu od 8 do...

Potravinová banka na Novoměstské radnici pokračuje

26. února 2024 v 07:38

Pravidelný výdej pomoci z Potravinové banky probíhá každé pondělí od 9 do 12 hodin. V přízemí nádvoří Novoměstské radnice se otevírá výdejní okénko občanům Prahy 1 a Prahy 2 a vydává potravinovou pomoc a základní hygienu.

Nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku se osvědčila

24. února 2024 v 10:13

Od října minulého roku, kdy byla z iniciativy hlavního města otevřena nová zubní pohotovost v Nemocnici Na Františku, bylo v této ordinaci ošetřeno celkem 1 750 pacientů, z toho 1 600 dospělých a 150 dětí. Městská poliklinika Spálená pak zaznamenala za loňský rok úctyhodných 21 351 ošetřených...

Do projektu Mládež v kraji se zapojila Praha 10

23. února 2024 v 07:15

Praha 10 se zapojila do projektu Mládež v kraji. Jeho prostřednictvím bude možné finančně podpořit veřejně prospěšné projekty mladých lidí.

Studenti v roli astronautů. Úniková hra představí, jak se žije na vesmírné stanici

22. února 2024 ve 13:31

Průběh kosmického letu, běžný život na oběžné dráze, ale i nebezpečí a rizika, kterým mohou astronauti čelit, představuje nová aplikace využívající virtuální realitu. Na jejím vzniku se podíleli výzkumníci z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze ve spolupráci...

Jak vybrat tu správnou základní školu pro prvňáčka

22. února 2024 v 10:08

Je lepší státní, nebo soukromá škola? Zvolit alternativní vzdělávání, nebo raději klasiku? Anebo vzdělávat dítě doma a do institucí vůbec neposílat? Jak se v tom mají rodiče orientovat?

Další články
Nahoru