dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Vyrazte k Andělu na francouzský trh a hlavně na pétanque. Lze si zahrát jen tak, ale i na turnaji
Ilustrační foto: cesimajikoule.cz

Vyrazte k Andělu na francouzský trh a hlavně na pétanque. Lze si zahrát jen tak, ale i na turnaji

Na pěší zóně Anděl, naproti vchodu do metra, je možné si od dnešního dne zahrát pétanque. Jsou zde dvě hřiště ze dřeva, která jsou naplněna směsí písku a kamínků. Akce se koná až do čtvrtka 14. srpna.

Každý den začíná rekreační hraní v 10 a končí v 17 hodin. Po zaplacení kauce dostanou hráči pétanquové koule a mohou hrát jednu hodinu. Pronájem hrací plochy je zdarma. K dispozici je hráčům a návštěvníkům proškolený personál, který se stará o úpravu povrchu hracích ploch a vysvětluje pravidla.

Každý večer uspořádají organizátoři od 17 do 21 hodin turnaj. Pro účast se stačí zapsat na registračním místě. Cena zápisného je 50 korun za hráče, veškerý výtěžek bude věnován UNICEF.

V závislosti na množství zapsaných hráčů bude turnaj uspořádán ve formě: 1 proti 1, 2 proti 2 (každý z hráčů bude mít 3 koule) nebo 3 proti 3 (každý z hráčů bude mít 2 koule).

V okolí hřišť je malý trh s prodejem francouzských vín, palačinek, sýrů i kosmetiky. Nechybí atrakce pro děti. Účastníci 2Gis Praha Anděl Pétanque Open 2014 mají možnost vyhrát na víkend automobil Peugeot 308SW.


Další články
Nahoru