dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Vypil tři placatky vodky a šel spát do auta. Doposud vše v pořádku, pak to teprve začalo

V úterý odpoledne bylo oznámeno strážníkům z Prahy 14, že v ulici Generála Janouška stojí auto, ve kterém sedí muž, který asi spí. Oznamovatel měl obavy, zda se muži něco nestalo. Na místo ihned vyjela hlídka strážníků, která spáče probudila a zkontrolovala, zda je vše v pořádku. Opravdu jen spal…

O čtvrt hodiny později strážníci spatřili stejné auto i muže v ulici Ocelkova, jak při odbočování nedává znamení o změně směru jízdy a nezastavilo v křižovatce i přesto, že zde byla příkazová dopravní značka Stůj, dej přednost v jízdě.

Řidič následně kličkoval po silnici a nebyl schopen jet v jednom jízdním pruhu. Proto motohlídka strážníků vozidlo předjela a zastavila. Strážníci přistoupili k řidiči s výzvou k předložení všech potřebných dokladů a podání vysvětlení. Muž sdělil, že před jízdou vypil tři „placatice“ vodky.

„Následně provedená zkouška ukázala 3,0 ‰ alkoholu v dechu řidiče. Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc na místě převzala k dalšímu opatření,“ sdělila mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru