dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Vymění Paříž za Prahu? Zpěvačka Petra chystá nový klip
Pražská kulturaKomerční sdělení
Sympatická zpěvačka Petra. Foto: archiv

Vymění Paříž za Prahu? Zpěvačka Petra chystá nový klip

Úspěšná mladá zpěvačka Petra (17), která nedávno ohromila české publikum povedeným klipem Stay, nyní pracuje na nové skladbě Choice. Podle zatím nepotvrzených informací by mělo jít o svižný a drsněji naladěný song. Portálu Pražský patriot se podařilo zjistit, že tým nadějné zpěvačky chystá i natáčení klipu. Při výběru lokace je ve hře i Praha.

Oproti prvnímu klipu by české prostředí znamenalo velkou změnu, dojemná Stay se totiž natáčela v Paříži. Podle dostupných informací se zpěvačka na natáčení v zahraničí nechystá. Je tedy možné, že kulisy k o poznání svižnější skladbě bude tvořit hlavní město. Fanoušci si o to dokonce sami říkají na sociálních sítích, přestože skladbu s názvem Choice ještě neslyšeli – zpěvačka ji plánuje zveřejnit až po Novém roce.

Osobní vztah Petry k Praze je zatím velká neznámá. Zda tu skutečně natočí svůj další klip, totiž oficiálně nikdo nepotvrdil. Na druhou stranu se podle bulváru Petra ve „zlaté stověžaté“ objevuje pravidelně na nákupech a v hudebních klubech s přáteli.

Sedmnáctiletá kráska bydlí v okolí Brna, na Prahu ale podle svých slov nedá dopustit. V Praze se nachází i studio, ve kterém Petra postupně nahrává skladby na chystané album.

Zda dá při natáčení přednost Praze, nebo jinému českému městu, zatím jisté není. Dokonce ani to, zda vůbec klip vznikne ve „venkovním“ prostředí. Podle tvůrčího týmu zpěvačky je ve hře i varianta, že se celý klip bude odehrávat uvnitř studia nebo ateliéru. „Nechte se překvapit,“ odbíjí naléhání novinářů zpěvaččin skladatel a producent Kája Mařík.

Hudební objev - zpěvačka Petra


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru