dnes
Pondělí - prehanky-dest
7°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Zpravodajství

Vyměňhák vyměňovák

Vyměňovací večírek přines, co už nechceš a nepotřebuješ a odnes, co chceš a potřebuješ, se koná v nově vznikajícím kampusu FFUK v centru Prahy v Hybernské 4.

Co se bude vyměňhákovat:

Hadry (dámské, pánské, dětské), kabelky, klobouky, boty, čepice, knihy, kazety, LP, CD, hračky, sportovní potřeby, kosmetika, hračky… cokoliv. Větší věci, jako nemovitosti a nábytek, přineste jen na fotkách.

A jak to funguje?

Doma vezmete vše, co už nepotřebujete a myslíte, že se někomu jinému bude hodit a přivezete to do Hybernská ožívá na adresu Hybernská 4. Věci je možné do Hybernské nosit už před akcí ve čtvrtek 22. června mezi 10:00–17:00 a nechat je v kavárně. Věci donesené v průběhu se budou doplňovat postupně.

V 17 hodin se Vyměňhák otevře pro všechny vyměňovače. Děti jsou vítány, na místě je dětský koutek a materiály na tvoření a může nastat hrabání.

Vyměňhák neprobíhá stylem z ruky do ruky nebo něco za něco, je možné, že přijdete s plným batohem a odejdete s prázdným… nebo naopak.

Čtvrtek 22. června od 17 do 22 hodin, Hybernská 4, Praha 1.

 


Praha zajistila sběr a likvidaci injekčních stříkaček po narkomanech na další tři roky

5. prosince 2018 v 17:23

Nebezpečný a infekční odpad nacházejí na svých pravidelných obchůzkách strážníci městské policie. Hlavní město se dohodlo na pokračování dosavadní praxe, kdy jsou jehly, injekční stříkačky a další odpad z aplikací omamných a psychotropních látek bezpečně posbírány do speciálních sběrných boxů a...

Další články
Nahoru