dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - zatazeno
14°C
Zpravodajství

Vyměňhák vyměňovák

Vyměňovací večírek přines, co už nechceš a nepotřebuješ a odnes, co chceš a potřebuješ, se koná v nově vznikajícím kampusu FFUK v centru Prahy v Hybernské 4.

Co se bude vyměňhákovat:

Hadry (dámské, pánské, dětské), kabelky, klobouky, boty, čepice, knihy, kazety, LP, CD, hračky, sportovní potřeby, kosmetika, hračky… cokoliv. Větší věci, jako nemovitosti a nábytek, přineste jen na fotkách.

A jak to funguje?

Doma vezmete vše, co už nepotřebujete a myslíte, že se někomu jinému bude hodit a přivezete to do Hybernská ožívá na adresu Hybernská 4. Věci je možné do Hybernské nosit už před akcí ve čtvrtek 22. června mezi 10:00–17:00 a nechat je v kavárně. Věci donesené v průběhu se budou doplňovat postupně.

V 17 hodin se Vyměňhák otevře pro všechny vyměňovače. Děti jsou vítány, na místě je dětský koutek a materiály na tvoření a může nastat hrabání.

Vyměňhák neprobíhá stylem z ruky do ruky nebo něco za něco, je možné, že přijdete s plným batohem a odejdete s prázdným… nebo naopak.

Čtvrtek 22. června od 17 do 22 hodin, Hybernská 4, Praha 1.

 


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru