dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Zpravodajství

Vyměňhák vyměňovák

Vyměňovací večírek přines, co už nechceš a nepotřebuješ a odnes, co chceš a potřebuješ, se koná v nově vznikajícím kampusu FFUK v centru Prahy v Hybernské 4.

Co se bude vyměňhákovat:

Hadry (dámské, pánské, dětské), kabelky, klobouky, boty, čepice, knihy, kazety, LP, CD, hračky, sportovní potřeby, kosmetika, hračky… cokoliv. Větší věci, jako nemovitosti a nábytek, přineste jen na fotkách.

A jak to funguje?

Doma vezmete vše, co už nepotřebujete a myslíte, že se někomu jinému bude hodit a přivezete to do Hybernská ožívá na adresu Hybernská 4. Věci je možné do Hybernské nosit už před akcí ve čtvrtek 22. června mezi 10:00–17:00 a nechat je v kavárně. Věci donesené v průběhu se budou doplňovat postupně.

V 17 hodin se Vyměňhák otevře pro všechny vyměňovače. Děti jsou vítány, na místě je dětský koutek a materiály na tvoření a může nastat hrabání.

Vyměňhák neprobíhá stylem z ruky do ruky nebo něco za něco, je možné, že přijdete s plným batohem a odejdete s prázdným… nebo naopak.

Čtvrtek 22. června od 17 do 22 hodin, Hybernská 4, Praha 1.

 


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru