Dnes Sobota - zatazeno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 16°C
Sobota 13. 7. 2024
Svátek má Markéta
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Výměna ložisek severní části Barrandovského mostu přinese omezení v Modřanské ulici
Takto vypadal most v srpnu během rekonstrukce. Foto: TSK

Výměna ložisek severní části Barrandovského mostu přinese omezení v Modřanské ulici

Práce zásadně omezující dopravu na Barrandovském mostě skončily, ale stavební ruch na dopravní tepně ještě nekončí. Dopravu však omezuje jen minimálně a řidiči práce téměř nepostřehnou.

„Na přelomu října a listopadu čeká na řidiče ještě drobné omezení v ulici Modřanská v prostoru pod Barrandovským mostem, kdy bude po dobu dvou týdnů od 21. října do 4. listopadu částečně zúžený levý jízdní pruh ve směru z centra, a to z důvodu výměny ložisek na severním mostě, blíže k Podolí,“ sdělila mluvčí Technické správy komunikací Barbora Lišková. 

Podle portálu opravujeme.to dojde k záboru částí levého jízdního pruhu ve směru z centra v prostoru pod mostem. Průjezd bude umožněn dvěma jízdními pruhy. „V dopravní špičce počítejte se zdržením 10 až 30 minut,“ sdělil web. 

 


Autor: puc

Aplikace KOOPILOT funguje už přes rok, užívá ji už deset tisíc řidičů

10. července 2024 ve 12:46

Vloni v květnu představila pojišťovna Kooperativa unikátní aplikaci KOOPILOT, která vyhodnocuje styl jízdy řidiče. Klienti si ji zdarma nainstalují do svého chytrého telefonu při sjednání pojištění vozidla a na základě hodnocení této aplikace mohou získat část zaplaceného...

Sládkovičovu ulici čeká několikaměsíční rekonstrukce

10. července 2024 v 10:25

Na tři etapy z různým dopravním režimem je rozdělena celková rekonstrukce Sládkovičovy na sídlišti Krč. První etapa začíná ve středu 10. července a potrvá až do pátku 9. srpna. Druhá, navazující etapa, by měla být hotova do pondělí 9. září a poslední etapa pak skončí v úterý...

Praha 14: Letní čištění ulic

8. července 2024 ve 12:17

Letní blokové čištění ulic bude v Praze 9 probíhat v termínu od 29. července do 9. srpna.

Oprava kanalizační stoky ve Vrbově pokračuje

3. července 2024 ve 14:20

V průběhu letních prázdnin pokračuje oprava kanalizační stoky ve Vrbově ulici. Výraznější změnu řidiči i chodci zaznamenají na úrovni čerpací stanice EuroOil na jedné straně ulice, a Střední školy gastronomické a hotelové na straně druhé.

Další články
Nahoru