Dnes Pátek - prehanky-dest 17°C
Zítra Sobota - polojasno 18°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Výluka ve stanici Úvaly ovlivňuje provoz na trati mezi Prahou a Kolínem
Regionální vlaky v železniční stanici Úvaly. Foto: PP

Výluka ve stanici Úvaly ovlivňuje provoz na trati mezi Prahou a Kolínem

S ohledem na výlukovou činnost Správy železnic ve stanici Úvaly, která probíhá v pondělí 4. a v úterý 5. září, vždy od 7 do 19 hodin, je omezen provoz dálkových i regionálních vlaků na trati Praha – Kolín. Tato výluka má významný dopad na provoz na trati a ovlivňuje několik vlakových linek. Informoval o tom mluvčí Českých drah Petr Pošta.  

Změny v jízdním řádu:


Rychlíky linky R10 Krakonoš / Hradečan(Praha – Hradec Králové / Trutnov): vlaky této linky jsou vedeny odklonem v úseku Praha hl.n. – Nymburk hl.n. Vlaky nezastavují ve stanici Praha-Libeň, ale ve stanici Praha-Vysočany.

Spěšné vlaky linky R41 Vrchlice(Praha – Kutná Hora a zpět): vlaky této linky jsou zrušeny.

Osobní vlaky linky S7 (Beroun – Praha – Český Brod a zpět): v úseku Praha-Běchovice – Český Brod a zpět jsou tyto vlaky zrušeny.

Osobní vlaky linky S1 (Praha – Kolín a zpět): u vybraných spojů této linky je nutný přestup do jiné soupravy ve stanici Velim.

Zdroj: ČD

„U vlaků jedoucích na trati Praha – Kolín mohou vznikat zpoždění po průjezdu stanicí Úvaly až 20 až 30 minut,“ sdělil Pošta.

„Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti a děkujeme cestujícím za pochopení. Doporučujeme pravidelně sledovat aktualizace a informace o stavu provozu na našich webových stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu nebo v mobilní aplikaci „Můj vlak",“ dodal.


Autor: puc

K Ladronce vede lepší cesta

Dnes ve 12:49

Od usedlosti Ladronka k nedávno realizovanému přejezdu pro cyklisty přes Podbělohorskou do ulice Nad Motolskou nemocnicí už dojedou všichni inlinisté a cyklisté po nové cestě.

Praha 14: Průmyslová ulice se bude opravovat

16. června 2024 v 17:05

V termínu od 24. června do 31. srpna se bude opravovat Průmyslová ulice v úseku od ulice U Technoplynu až k Zamenhofově. V termínu od 29. června do 31. srpna bude uzavřen celý jízdní pás ve zmíněném úseku ve směru z Hloubětína do Hostivaře.

Praha 4: Oprava vodovodu omezí dopravu v ulici Zálesí

16. června 2024 v 10:19

Na několik etap je rozložena oprava vodovodního řadu v ulici Zálesí na úrovni křižovatky s ulicí Sulická a dál až k ulici Nad Lesním divadlem. V současné době probíhají přípravné práce, které zatím dopravu příliš neomezily.

České dráhy posílí dopravu na festival Rock for People

11. června 2024 v 09:35

V královéhradeckém Parku 360 se bude od 12. do 16. června konat hudební festival Rock for People. Vzhledem k očekávané vyšší poptávce po cestování České dráhy posílí dopravu do Hradce Králové. Posíleny budou některé rychlíky linky R10 Krakonoš a Hradečan mezi Prahou, Hradcem Králové a Trutnovem a...

Další články
Nahoru