dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Výluka mezi Hostivaří a centrem zpozdí vlaky
Stanice Praha - hlavní nádraží. Foto: Michal Kmínek / Wikimedia Commons

Výluka mezi Hostivaří a centrem zpozdí vlaky

Příští týden od pondělí do čtvrtka, vždy od 9:05 do 14:50 hodin, proběhne železniční výluka v úseku Praha-Hostivař – Praha hl.n. Některé vlaky kvůli tomu budou zpožděny, naštěstí jen o pár minut. 

Osobní vlaky s odjezdy ze Strančic do Prahy hl.n. v 9:01, 10:01, 11:01, 12:01, osobní vlak ze Strančic do Prahy-Horních Počernic ve 13:01 a osobní vlak z Benešova u Prahy do Prahy-Horních Počernic ve 13:32 pojedou z Prahy-Hostivaře do Prahy hl.n. bez zastavení objízdnou trasou přes Prahu-Malešice a Prahu-Libeň.

„Tyto osobní vlaky tak nepojedou přes Prahu-Strašnice zastávka a Prahu-Vršovice. Kvůli tomu mohou být na svém příjezdu do Prahy hl.n., Prahy-Vysočan a Prahy-Horních Počernic zhruba pět minut opožděny,“ uvedl Petr Pošta z tiskového oddělení Českých drah.

Náhradou za osobní vlaky, které pojedou po objízdné trase, mimořádně zastaví rychlíky R 636, R 638,R 640, R 642 a R 644 pro nástup cestujících ve stanici Praha-Hostivař. Tyto rychlíky mohou být na svém příjezdu na „hlavák“ také zhruba 5 až 10 minut zpoždění.


Další články
Nahoru