dnes
Čtvrtek - zatazeno
2°C
zítra
Pátek - zatazeno
2°C
pozítří
Sobota - oblacno
4°C
Pražské krimi

Výlet do Zoo s dcerou a alkoholem

Strach o dítě v doprovodu dvou opilých vrávorajících mužů nenechal minulou sobotu lhostejným náhodného kolemjdoucího. Ten se obrátil na tísňovou linku strážníků.

Poznávacím znamením byl pro autohlídku balónek, který si dívenka nesla. Muže strážníci zastihli v Bubenské ulici krátce před 21. hodinou. Jeden z nich uvedl, že je holčička jeho dcera. Vzhledem k jejich stavu je hlídka vyzvala k podrobení se orientační zkoušce na alkohol.

U otce test ukázal hodnotu 1,81 promile, u jeho kamaráda pak 3,34 promile. Otec bohužel nebyl schopen strážníkům sdělit jakýkoliv kontakt na někoho, kdo by se o jeho dceru postaral. Druhý 34letý muž začal situaci hrotit, vstupoval do vozovky, strážníkům vulgárně nadával a nakonec se rozhodl z místa odejít. Vzápětí skončil s pouty na rukou. Následoval příjezd policie a následná asistence s jejich převozem na služebnu. Přestupky 34letého muže se bude zabývat správní orgán.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Další články
Nahoru