dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Dětská Praha

Výlet do pohádky s kouzelnými razítky Aladine

Razítka nejsou jenom na razítkování! Přesvědčíte se o tom 25. až 27. května v Baby Clubu Juklík v Praze 5, kde bude vždy od 9:30 do 18:00 hodin probíhat zábavná tvořivá dílna pro děti. Přesvědčíte se, kolik krásných věcí můžete vyrábět i s opravdu malými dětmi.

A větší děti kouzlení se speciálními razítky Aladine určitě také nadchne – umějí totiž vyprávět příběhy! S výtvarnicí Majdou Dejlovou a se svými dětmi budete moct v Juklíku rozehrát desítky mořských pohádek a tvořit podmořské pohádkové světy! Majda bude na místě vytvářet šablony mořských vln, měsíce, či sluníčka a naučí vás spoustu triků! Z razítek pirátů a mořského království vytvoříte nejrůznější obrázky a všechny si pak odnesete domů.

Tvoření je zdarma! Na místě si můžete nechat obrázek za poplatek 10 korun zalaminovat a pak použít jako podložku pod talíř. Více na http://www.juklik.cz/pojdte-s-nami-do-pohadky

Baby Club Juklík, U Jezera 2031, Praha 5.

Více informací: www.juklik.cz


Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Hřiště v Masné má nový povrch, skákacího panáka i pískoviště. Zdi zdobí krásná malba

24. října 2017 v 11:55

V Praze 1 se pro všechny děti otevřelo nové dětské hřiště v Masné. Jeho rekonstrukce trvala dva měsíce. Nyní plně slouží potřebám rodičů a dětí z Prahy 1. Hřiště má nyní kompletně nový povrch v rámci, kterého byla vytvořena řada herních obrazců, jako je například skákací panák, twister...

Zábavné sportovní odpoledne s opičkou Lolou

12. října 2017 v 17:10

Přijďte si spolu s opičkou Lolou užít v neděli 29. října zábavné odpoledne plné sportování a tancování do tělocvičny Monkey´s Gym a obchodního centra Harfa.

Praha 10 chce, aby děti četly. Přispěje jim na nákup knih

2. října 2017 v 08:32

Každému dítěti, které má trvalé bydliště v Praze 10 a které se narodilo mezi 1. 1. 2002 a 30. 9. 2009, na začátku nového školního roku radnice přispěje v rámci aplikace Aktivní město na nákup knih částkou 500 korun.

Branný den Na Františku

24. září 2017 v 08:39

Branná výchova se vrací do škol. Předmět ztratil svůj ideologický nádech, obsah zůstal a přizpůsobil se současným trendům vzdělávání.

Další články
Nahoru