Vyjíždějí sezonní vlaky a cyklobus
25. března 2023 06:29
Dnes vyjede i tradiční brdský Cyklobus, který pod označením CYKLO1 spojuje vlakové nádraží v Dobřichovicích s brdskými Hřebeny a jede přes Černolice, Řitku a Mníšek pod Brdy do Kytína. Cyklobus pojede o víkendech a svátcích čtyřikrát denně ve dvouhodinových intervalech mezi Dobřichovicemi a Kytínem. V Dobřichovicích je zajištěna návaznost na vlaky S7 od Prahy. Kapacita speciálního autobusu je 25 jízdních kol. Cena za přepravu kola je 20 korun.
Jízdní řád sezonních vlaků
T2 Český ráj
- Praha Masarykovo n. (8:54) – Jičín – Turnov (11:52)
- Turnov (16:01) – Jičín – Praha Masarykovo n. (19:18)
T3 Kokořínský rychlík
- Praha-Vršovice (8:21) – Praha hl. n. (8:36) – Mělník – Mšeno (10:30)
- Mšeno (16:46) – Mělník – Praha hl. n. (18:47) – Praha-Vršovice (18:59)
T4 Cyklohráček
- Praha hl. n. (9:05) – Slaný (10:38)
- Slaný (11:02) – Praha hl. n. (12:50)
- Praha hl. n. (13:05) – Slaný (14:39) – Zlonice* (14:54)
- Zlonice* (16:47) – Slaný (17:00) – Praha hl. n. (18:44)
* v trase Slaný – Zlonice jede jen ve dnech 29. 4., 20. 5., 24. 6., 22. 7., 26. 8. a 30. 9. 2023
T6 Cyklo Brdy
- Praha hl. n. (8:35) – Beroun – Příbram – Blatná (11:04)
- Blatná (16:50) – Příbram – Beroun – Praha hl. n. (19:21)
T7 Rakovnický rychlík
- Praha hl. n. (9:17) – Beroun – Křivoklát – Rakovník – Kralovice u Rakovníka (11:55)
- Kralovice u Rakovníka (15:19) – Rakovník – Křivoklát – Beroun – Praha hl. n. (17:55)
T8 Posázavský motoráček
- v sobotu Praha hl. n. (7:39) – Davle – Týnec nad Sázavou (9:03)
- v sobotu Týnec nad Sázavou (9:15) – Davle – Praha hl. n. (10:29)
- v neděli Praha h. n. (14:55) – Davle – Týnec nad Sázavou (16:11)
- v neděli Týnec nad Sázavou (18:01) – Davle – Praha hl. n. (19:29)
T10 Lužickohorský rychlík
- Praha-Vršovice (8:46) – Praha hl. n. (8:59) – Bezděz – Krásná Lípa – Mikulášovice dolní nádraží (13:11)
- Mikulášovice dolní nádraží (15:13) – Krásná Lípa – Bezděz – Praha hl. n. (19:32) – Praha-Vršovice (19:41)
Zdroj: Ropid