Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 11°C
Čtvrtek 22. 2. 2024
Svátek má Petr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Vyhrožoval, že se nechá inspirovat střelcem z univerzity. Byl zatčen

V pátek v půl jedenácté dopoledne anonymní volající sdělil na tísňovou policejní linku, že se inspiroval střelcem, chce si pořídit zbraň a také zabíjet. Po několika hodinách byl ztotožněn a přišla si pro něj do bytu zásahovka. Policie ČR o tom informovala na síti X. „Úkony stále probíhají, zatím kvalifikováno jako šíření poplašné zprávy,“ sdělila policie, která ke včerejšímu dni zatím zadržela čtyři konkrétní lidi, kteří nezákonným způsobem reagovali na čin střelce. Policisté řeší i čtrnáctiletého školáka z Olomouckého kraje, který tvrdil, že vystřílí školu. Policie zatím prověřovala osm podobných událostí – sedm z nich se týkalo oslavování střelce, osmý byl výhrůžkou příbuzným střelce.

 

 


Autor: red

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru