dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Pražské krimi

Vyhrožoval na zastávce: Chceš, abych tě píchnul!?

Policisté z místního oddělení v Kyjích pracují od 22. srpna na případu nebezpečného vyhrožování a výtržnictví na Černém Mostě. 

Třiatřicetiletý muž bezdůvodně ohrožoval na stanovišti autobusů číslo 13 a 15, kolem půl osmé večer, cestujícího, v ruce držel asi třiceticentimetrový nůž a přiložil ho k oblasti břicha a hrudníku se slovy: „Chceš, abych tě píchnul!?“.

Pak se otočil na neznámého muže a nožem mu šermoval před obličejem, ten se ale zalekl a z místa utekl. Policisté z pohotovostní motorizované jednotky následně útočníka s nožem zadrželi po pár minutách v nedalekém baru a převezli ho na nejbližší služebnu.

Orientační dechová zkouška potvrdila přítomnost alkoholu v dechu, zadržený nadýchal necelé 2,8 promile. Policisté mu poté sdělili podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví a nebezpečné vyhrožování, za což mu hrozí až dvouleté vězení.

Policisté žádají touto cestou svědky incidentu o pomoc. Hledají nejen muže, kterému zadržený šermoval nožem před obličejem a poté nasedl do autobusu odjíždějící směrem do Horních Počernic, ale i další svědky, aby kontaktovali bezplatnou tísňovou linku 158 a pomohli tak policistům s vyšetřováním případu.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru