Dnes Úterý - zatazeno 14°C
Zítra Středa - obcasny-dest 15°C
Úterý 21. 5. 2024
Svátek má Monika
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Výhodné balíčky sestavené kadeřníky ze salónu Klier

Výhodné balíčky sestavené kadeřníky ze salónu Klier

Kadeřnictví Klier má vždy něco navíc. V České republice působí už více jak 25 let a své služby nabízí ve 33 salónech a 17 městech. Kadeřnictví přináší skvělou vlasovou péči, moderní kadeřnické služby a časovou flexibilitu pro zákazníky. Salony jsou otevřené 7 dní v týdnu (většinou od 9:00 do 20:00) a přijít můžete bez objednání! Zákazníkům Klier nabízí i odborné poradenství v péči o vlasy a profesionální výrobky od prémiových značek. Své služby poskytuje kadeřnictví i v dnešní době za dobré ceny. Kadeřníci jsou profesionálně vyškolení, sledují trendy a sdílí know-how na mezinárodní úrovni.

 

Výhodné balíčky sestavené přímo kadeřníky Na e-shopu Klier najdete nejen spoustu produktů profesionální vlasové kosmetiky, ale i speciální výhodné balíčky, které jsou sestavené přímo kadeřníky pro určitý typ vlasů.

Balíčky obsahují ucelenou a logicky návaznou péči a jsou navíc výhodnější, než kdybyste produkty kupovali jednotlivě. Balíčky jsou také skvělý tip na dárek, který ocení každá žena i muž.

Pořídit zde můžete např.

Ke každému nákupu na e-shopu dostanete navíc ZDARMA dárek – poukaz na salónní ošetření Fusio-Dose od Kérastase. 

Více informací a vaše nejbližší kadeřnictví najdete na webuwww.klier.cz. Pohodlně online nakoupíte na shop.klier.cz.


Autor: red

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

Včera v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

Včera v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Diskuze s Vojtěchem Voseckým v Green Apéro

12. května 2024 v 08:31

Spletitými cestami cirkulární ekonomiky vás ve středu 15. května provede Vojtěch Vosecký, přední evropský odborník na oběhové hospodářství.

Acorus pomáhá obětem a svědkům domácího násilí

11. května 2024 v 19:26

Poradenské a terapeutické centrum Acorus zajišťuje podporu klientům, kteří zažili, zažívají anebo jsou svědky domácího násilí ve své primární rodině.

Květinový den ve SVČ Jednička

10. května 2024 v 08:51

Do Českých dnů proti rakovině, každoročně pořádané Ligou proti rakovině Praha, se do veřejné sbírky na podporu prevence rakoviny prsu od loňského roku zapojuje i SVČ1.

Další články
Nahoru