dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Vyhodil partnerku ze sedmého patra a policistům tvrdil, že spáchala sebevraždu
Muž byl zadržen policií. Ilustrační foto: archiv

Vyhodil partnerku ze sedmého patra a policistům tvrdil, že spáchala sebevraždu

Muž z Prahy údajně vyhodil partnerku z okna v sedmém patře a tvrdil, že vyskočila sama kvůli depresi. Ženu předtím při hádce škrtil až do bezvědomí a myslel si, že ji zabil, takže chtěl domnělou vraždu zamaskovat jako sebevraždu. Podle policistů se ale dopustil vraždy právě až vyhozením přítelkyně z okna, protože žena před pádem ještě žila.

Muž byl obviněn z vraždy, za niž mu hrozí až 20 let vězení, či výjimečný trest. K údajné sebevraždě vyjížděli policisté v sobotu 21. června před devátou hodinou ráno k panelovému domu v Chalupkově ulici v Praze 4.

„Policistům devětačtyřicetiletý bývalý druh zemřelé řekl, že trpěla depresemi a spáchala sebevraždu," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk. „Kriminalisté ale zjistili, že pádu předcházela mezi dvojicí slovní rozepře a fyzická potyčka," doplnil.

Při napadení muž partnerku rdousil tak dlouho, až upadla do bezvědomí. „Mylně se domníval, že ženu usmrtil. V úmyslu zakrýt tento čin se rozhodl předstírat její sebevraždu a poškozenou, která byla pouze v bezvědomí, vyhodil z okna bytu. Poté z místa činu odešel. Vrátil se, až když byli na místě policisté, před kterými předstíral, že právě přišel," uvedl mluvčí policie.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru