dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Vyfoťte své okolí při úklidu. Soutěž se blíží do finále
Soutěží se ve dvou kategoriích, Kuriozita a Momentka. Foto: NF Veolia

Vyfoťte své okolí při úklidu. Soutěž se blíží do finále

Český svaz ochránců přírody organizuje v České republice mezinárodní kampaň Ukliďme svět!, kterou osmým rokem finančně podporuje generální partner projektu Nadační fond Veolia.

Díky podpoře nadačního fondu provází kampaň také soutěže.  Soutěž „Kraj, který prokoukl“, v které se oceňují organizátoři největšího počtu akcí v kraji (nejvíce akcí a nejvíce zapojených lidí), a fotografická soutěž z úklidové akce.

Všechny pořadatele z vítězného „Kraje, který prokoukl“ čeká čestné uznání od Českého svazu ochránců přírody. Tři vybraní pořadatelé výjimečně zdařilých úklidů budou oceněni peněžitou odměnou.

V roce 2014 se stal „Krajem, který prokoukl“ kraj Středočeský. Zde se pořádalo 60 z celkových 222 úklidů.

Fotografické soutěže se může zúčastnit každý, kdo se zúčastní úklidu v rámci kampaně Ukliďme svět! ve dvou kategoriích, Kuriozita a Momentka.

Do kategorie Kuriozita patří fotografie všech nezvyklých, úsměvných či jinak zajímavých předmětů, které se vám dostanou při úklidu do rukavic. Čím neobvyklejší, tím lepší.

Do kategorie Momentka patří fotografie, na kterých se „něco děje“, které zachycují spontánní okamžik či vystihují dění během vašeho úklidu.

Tři nejlepší a nejnápaditější fotografie z každé kategorie oceníme na konci roku 2015 pěkným dárkem v podobě poukazu do outdoorového obchodu a ochranářskou taškou s překvapením.

Svou fotografii přihlásíte tak, že ji pošlete na e-mail uklidmesvet@csop.cz do předmětu napíšete „Soutěž“ a název kategorie. Uzavírka soutěží je 30. listopadu.


Další články
Nahoru