dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Pražský sport

Vychutnejte si novinku v Pohybovém studiu K6: Thajské masáže

Masáž se provádí v pohodlném tradičním thajském oblečení. Spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

Na rozdíl od klasické rekondiční masáže, která spočívá v hnětení měkkých tkání, thajské masérky pomocí prstů, dlaní, předloktí, loktů, kolen a chodidel kombinují akupresuru s protahováním, čímž uvolňují svaly, klouby, šlachy, chodidla, protahují páteř a dosahují celkového fyzického i psychického uvolnění klienta.

Olejová thajská masáž:

Esenciální oleje jsou základní složkou této masáže. Jedná se o spojení klasické masáže s aromaterapií, což vede k hlubší relaxaci.

Účinky thajských masáží: úleva při bolestech zad, hlavy (migrény), svalstva či kloubů),  rozproudění a uzdravení toku životní energie,  zlepšení krevního a lymfatického oběhu, rehabilitace a regenerace organizmu, zvýšení hybnosti, posílení imunity, detoxikace, uvolnění stresu,  harmonizace a posílení nervového systému.

Pohybové studio K6, Zelenky-Hajského 8, Praha 3 – Žižkov.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru