dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražský život

Výchova dětí v Čechách: Jak se na ni díváte vy?

Volná výchova nebo tvrdá ruka? Existuje univerzální klíč, jak vychovávat děti? Právě o tom budou ve středu 30. září v prostorách Era světu na Jungmannově náměstí diskutovat hosté unikátního pořadu Úhel pohledu. 

Kdy jindy nakousnout téma výchovy dětí než se začátkem nového školního roku. Platí stále rčení „Škoda každé facky, která padne vedle“ nebo by měly být pohlavky pro rodiče tabu.

Moderátorkou diskuzního pořadu Úhel pohledu – Výchova dětí v Čechách bude novinářka, publicistka a překladatelka Alena Scheinostová, která se věnuje právě tématům rodiny, náboženství, společnosti, menšin a lidských práv.

K zajímavým hostům, kteří se na dané téma umí podívat optikou své odborné specializace či životní cesty, bude patřit novinářka a matka čtyř dětí Saša Uhlová, nezávislá publicistka a poradkyně pro oblasti rodičovství, výchovy a mezilidských vztahů Eva Labusová, psycholožka Tereza Konrádová, která pracuje v Diagnostickém ústavu pro dívky, a římskokatolický kněz a rocker Ladislav Heryán, který je mimo jiné i vychovatelem a pedagogem. Bývá také označován za pastora undergroundu. Kázal při pohřbu Ivana Martina Jirouse či Filipa Topola.

era-vychova-nahled

Více informací na: prostor.erasvet.cz


Další články
Nahoru