Dnes Čtvrtek - polojasno 13°C
Zítra Pátek - bourky 13°C
Čtvrtek 23. 5. 2024
Svátek má Vladimír
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět
25 duben
Setkání

Výčep pod komínem v pivovaru Staropramen je zpět

25. 4. 2024
Po zimní přestávce se pro širokou veřejnost znovu otevírají brány pivovaru Staropramen. V rámci letošního prvního Výčepu pod komínem, který se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 17 hodin, budou mít návštěvníci možnost ochutnat nové vylepšené receptury Staropramen Extra Chmel a Staropramen Nealko. K dispozici bude i loňská novinka Staropramen 10. Přijďte zažít atmosféru pivovarského dvora!

Účastníci již tradiční akce Výčep pod komínem se mohou vedle perfektně ošetřeného piva těšit i na drobné občerstvení a hudební doprovod. Brány pivovaru se otevřou v 17 hodin a každý návštěvník získá jedno pivo zdarma. V případě příznivého počasí bude možné absolvovat výstup na ochoz, který je součástí cylindrokonických tanků, a který nabízí krásný výhled na Prahu.

Vstup z ulice Svornosti. 

Výčep pod komínem již od roku 2017

Pivo chutná nejlépe v dobré společnosti. A samozřejmě také přímo v pivovaru! Proto v roce 2017 ve Staropramenu poprvé uskutečnili akci s příhodným názvem Výčep pod komínem. Otevřeli brány svého pivovaru a pod ikonickým komínem si lidé mohli vychutnat pivo se svými sousedy, známými, přáteli nebo rodinou. Akce měla takový úspěch, že se zachovala dodnes a tradičně se koná několikrát do roka.

O oblibě Výčepů pod komínem svědčí také fakt, že přestály i pauzu způsobenou pandemií koronaviru. Výčepy pod komínem ale nejsou jen o setkávání, dobrém a kvalitně ošetřeném pivu, hudbě a občerstvení. Většina akcí se koná s cílem představit pivní novinky, připomenout nějaké důležité výročí nebo třeba i podpořit dobrou věc.


Autor: red

Letní hry Na Františku

Dnes ve 12:38

Praha 1 pořádá Letní hry Na Františku. Děti a mladiství se mohou těšit na atletiku, mini golf, basketbal, florbal, lezení, veslování nebo surfařský simulátor.

PVK: Přehled plánovaných výluk vody na 22. týden

Dnes v 11:44

Pražské vodovody a kanalizace zveřejnily plánované výluky v dodávkách pitné vody příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Pražské vinice: Dvě besedy na Vyšehradě

Dnes v 07:38

Zajímá vás víno a kultura s ním spojená? Poznejte autenticitu a výjimečnost vín z pražských vinic. Jedinečné polohy těchto zelených částí Prahy, z nichž některé jsou památkově chráněnými územími, veřejnosti běžně nepřístupnými, poskytnou i nevšední výhledy...

Troja: Zámek a labyrint

Dnes v 07:07

Zámek Troja a jeho okolí představují jedinečný prostor v širším centru Prahy, kde bude GHMP představovat témata spjatá s urbánním historickým prostorem za pomoci současných uměleckých prostředků. 

Moai bude slavnostně odhalena, přijde i Pavel Pavel

Dnes v 07:03

Socha Moai v bubenečském parku Lázaro Cárdenase už zdomácněla, v mezičase dostala i klobouk pukao. Nyní dojde i na slavnostní odhalení za přítomnosti zástupců Chile, které sochu do parku Prahy 6 darovalo.

Střelecký ostrov zve na Vinařské slavnosti

Včera ve 12:15

Prezentace malých rodinných vinařů nejen z jižní Moravy, ale i z oblasti starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte v pátek 24. a v sobotu 25. května.

Korso Krymská 2024

Včera v 07:44

Krymská, to je ulice plná barů, restaurací, obchodů a dílen. V roce 2022 se obnovila tradice Korsa Krymská, které vždy koncem května vdechlo malé vršovické ulici venkovní život velkého bulváru. Bez aut a omezení se návštěvníci mohou těšit na spoustu živé hudby a představení, jídla a pití. Ve...

Multižánrový hudební festival v Modřanech

Včera v 06:48

V sobotu 25. května se v Modřanech koná Multižánrový hudební festival. Vstup volný.

Praha 1: Setkání k budoucnosti parku Kampa

21. května 2024 v 16:28

Ve středu 22. května se v parku Kampa koná veřejné setkání o budoucnosti parku. Od 17 do 18 hodin se můžete zúčastnit procházky po parku s architektkou, která vám představí nový návrh. Procházka začíná u saly terreny.

Hanspaulkou za Lídou Baarovou

21. května 2024 ve 14:25

Zájemci o architekturu se sejdou v sobotu 25. května.

Napouštíte domácí bazén? Ideálně vodou z cisterny od PVK

21. května 2024 v 09:47

Teplé počasí rozjelo sezónu napouštění domácích bazénů. Pražské vodovody a kanalizace nabízejí a doporučují zákazníkům napouštění bazénů vodou z cisteren, které zamíří přímo na jimi určené místo.

Další články
Nahoru