dnes
Čtvrtek - jasno
11°C
zítra
Pátek - jasno
8°C
pozítří
Sobota - jasno
8°C
Výbuch kanálu nikoho nezranil, ale omezil provoz na Evropské ulici
Ilustrační foto: archiv

Výbuch kanálu nikoho nezranil, ale omezil provoz na Evropské ulici

V Evropské ulici na úrovni ulice Arabská v Praze 6 dnes kolem jedenácté hodiny vybuchl kanál a jeho obsah vytekl na vozovku. I když se jedná o frekventovanou ulici na Červeném vrchu, žádné auto nebylo poškozeno.

Provoz na frekventované komunikaci byl zhruba hodinu veden jen jedním pruhem. Plně byl obnoven hodinu po poledni.

„Vybouchla revizní šachta kanalizační stoky. Příčinu neznáme, je to zcela neobvyklé," uvedl mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

„Nejednalo se o havárii vodovodu, ale o únik nečistot z kanalizace. Nečistoty byly uklizeny a provoz obnoven,“ sdělila Policie ČR na twitteru.


Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

Včera v 10:32

Poskytovatelé lékařské pohotovostní služby dostanou další dotace

Včera v 08:41

Rada hl. m. Prahy včera projednala poskytnutí dotací pražským nemocnicím, které zajišťují lékařskou pohotovostní službu. Jedná se o finanční prostředky na pořízení vybavení pro ambulance lékařské pohotovostní služby poskytnuté formou účelových investičních dotací v celkové výši 4 768 500 korun a...

Začíná Týden Francie. Nabídne odborné přednášky, gastronomické trhy, hudbu a film

13. listopadu 2018 ve 12:00

Pátý ročník Týdne Francie, který společně pořádá Francouzské velvyslanectví v Praze, Francouzsko-česká obchodní komora a další instituce, se zaměří na témata důležitá pro budoucnost i současnost. Na programu tak jsou odborné přednášky o e-commerce nebo cirkulární ekonomice. Milovníci dobrého jídla...

Listopadové Dny geografie na Albertově

12. listopadu 2018 v 08:46

Na Albertově bude od 19. do 23. listopadu probíhat již pátý ročník Dnů geografie. Program bude rozmanitý a připravila ho především výzkumná centra geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde se geografie a demografie studují jako vědecké obory.

V Praze 15 se bude diskutovat o Zdravé městské části

11. listopadu 2018 v 08:32

Druhé diskusní fórum Zdravé městské části Praha 15 se koná v pondělí 12. listopadu.

Další články
Nahoru