dnes
Úterý - zatazeno
10°C
zítra
Středa - zatazeno
12°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
13°C
Výbuch kanálu nikoho nezranil, ale omezil provoz na Evropské ulici
Ilustrační foto: archiv

Výbuch kanálu nikoho nezranil, ale omezil provoz na Evropské ulici

V Evropské ulici na úrovni ulice Arabská v Praze 6 dnes kolem jedenácté hodiny vybuchl kanál a jeho obsah vytekl na vozovku. I když se jedná o frekventovanou ulici na Červeném vrchu, žádné auto nebylo poškozeno.

Provoz na frekventované komunikaci byl zhruba hodinu veden jen jedním pruhem. Plně byl obnoven hodinu po poledni.

„Vybouchla revizní šachta kanalizační stoky. Příčinu neznáme, je to zcela neobvyklé," uvedl mluvčí Pražských vodovodů a kanalizací Tomáš Mrázek.

„Nejednalo se o havárii vodovodu, ale o únik nečistot z kanalizace. Nečistoty byly uklizeny a provoz obnoven,“ sdělila Policie ČR na twitteru.


Moje stopa: Praha 10 zná vítězné projekty v rámci participativního rozpočtu

Včera v 19:27

Výsledky hlasování čtvrtého ročníku projektu participativního rozpočtu „Moje Stopa“ byly vyhlášeny na dnešním jednání zastupitelstva Prahy 10, kam byli také pozváni navrhovatelé jednotlivých projektů. O přízeň hlasů se ucházelo celkem 11 návrhů na zvelebení veřejných prostor po celém území desáté...

Vousatá krasavice se procházela po pražském sídlišti, podívejte se na ni

Včera v 11:42

V neděli odpoledne přijalo operační středisko městské policie hlášení o agamě vousaté, která se proháněla v Pavlíkově ulici v Praze 4. Strážníci zvíře odchytli a předali kolegům z odchytové služby, kteří ji převezli do útulku v Dolních Měcholupech. Agama vousatá žije v Austráli, zároveň je...

Praha 5 zveřejnila 10 důvodů, proč jít na její reprezentační ples

24. března 2019 v 17:29

2. Reprezentační ples Prahy 5 se bude v pátek 12. dubna konat v Národním domě na Smíchově. Polovina výtěžku z prodeje vstupenek bude věnována humanitární neziskové organizaci „Lékaři bez hranic“.

Další články
Nahoru