dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražský život

Vyberte dětem nejlepší kroužek. Na veletrhu organizací „Volný čas na trojce“

Radnice Prahy 3 připravila na 2. září od 14 do 19 hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad volnočasový veletrh organizací pro děti a mládež. Třicet pět různých organizací nabídne dětem z celé Prahy smysluplné trávení volného času. 

Veletrh Volný čas na trojce, který pořádá MČ Praha 3, bude jedinečnou přehlídkou nabídky prezentace a ukázek činnosti jednotlivých organizací, které chtějí poskytnout dětem a mládeži nejrůznější zájmové kroužky, skupiny, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty.

Městská část Praha 3 tak podle místostarostky pro školství a volný čas dětí a mládeže Jaroslavy Sukové rozšiřuje spolupráci s neziskovými a příspěvkovými organizacemi, které se věnují právě dětem a mládeži.

Místostarostka Suková zve všechny Pražany: „Veletrh Volný čas na Trojce pořádáme letos poprvé. Máme ambici, aby se tato akce stala prvním ročníkem každoročního nabídkového fóra, kde si děti spolu se svými rodiči mohou prohlédnout či případně vyzkoušet a samozřejmě i vybrat tu nejvhodnější volnočasovou aktivitu pro stávající školní rok.“

Jaroslava Suková je přesvědčena, že nabídka zaujme nejen občany Prahy 3: „Není pravidlem, že děti navštěvují kroužky jen v okolí svého bydliště. Proto k nám chci pozvat rodiče s dětmi z celé Prahy“.


Další články
Nahoru