dnes
Sobota - polojasno
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Výběrový trh Boutique Market poprvé nabídne exkluzivní dárky
Market se koná tři soboty za sebou v Pražské tržnici v Holešovicích. Ilustrační foto: Jiří Matějíček / Wikimedia Commons

Výběrový trh Boutique Market poprvé nabídne exkluzivní dárky

První výběrový trh Boutique Market zaplní o třech adventních sobotách halu Pražské tržnice v Holešovicích. Ve dnech 7., 14. a 21. prosince se na jednom místě shromáždí výběr toho nejlepšího zboží a stane se tak vhodným místem pro nákup jedinečných dárků v příjemném prostředí. Specializovaná nabídka produktů se zaměřuje na vysoce kvalitní produkty od vína, kávy, čokolády a dalších delikates po módu, umění, design nebo například knihy.

Boutique Market je akce vhodná nejen pro celou rodinu, ale všechny, kdo chtějí potěšit sebe a své blízké. Vytápěná, nekuřácká a dekoracemi vyzdobená hala se zaplní exkluzivními dárky pocházejícími od pečlivě vybíraných výrobců s důrazem na kvalitu, malou produkci a tradiční zpracování.

Například značka Chocomaze nabídne variace kvalitních čokolád. Netradiční a přitom praktické oblečení pro děti představí značka KIDOO. Dámy se mohou těšit na autorské návrhy kloboučků značky Skorpilová, které jsou vyráběny technikou mokrého plstění vlny.

Originalitu a neotřelý vkus předvede BeWooden vyrábějící výjimečné doplňky ze dřeva. Lahodnou Fair Trade kávu vám nabídne Mamacoffee a vášeň francouzských vín i delikates přinese La Cave d’Adrien.

Vstup na Boutique Market je zdarma a bez bariér. Pro děti bude připraven dětský koutek. K dispozici bude také občerstvení, šatna, přebalovací koutek a hlídaná kočárkárna. Na místě zazní živá hudba francouzského DJ S-BisH (lounge/chillout/worldmusic) a večer zahraje Animal Print z Mexika.

Zájemci o vlastní tisk na textil si mohou vlastnoručně potisknout i vlastní oděvy ve workshopu sítotiskového studia Kredenc. Na každém trhu najdete jiné prodejce i program.

Místo konání: Pražská tržnice, hala č. 7, Bubenské nábř. 306/13

7. 12. – 10h až 21h
14. 12. – 10h až 21h
21. 12. – 10h až 21h

Seznam prodejců na prvním Boutique Marketu v sobotu 7. prosince

Anna Janská, Ateliér Zlatá Ručička, badge.cz, Bamboo, Catalina.cz, Česká bio móda, Cidrerie, Design for kids, Dobrunda – ateliér, fragil, HEMPOINT s.r.o. , Indiva, Jana Kubálková – JOAN ATELIER, Katchi, Kidoo, Laboka, Las Adelitas, Lovemusic, Lubor Baum, Marienberg, meetea.cz, Morrows s.r.o., Mountain Rose, pana design, Pavla Vitáková, Perli! by Klara, Plavecká Polévka, PROOKO, RITORE , Sítotisková dílna Kredenc, Two Little Spoons, Upekla, Winehouse.cz, www.SatySukne.cz Radka Kudrnová, Zlatá Padesátá, ZOOT


Autor: Renata Rákosová

U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Betlémské světlo plane ve foyer Nové radnice

17. prosince 2016 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Plamének Betlémského světla je k dispozici Pražanům ve foyer Nové radnice na Mariánském náměstí. Pro Betlémské světlo si mohou lidé přijít až do 6. ledna. 

Další články
Nahoru