Dnes Čtvrtek - zatazeno 14°C
Zítra Pátek - oblacno 15°C
Čtvrtek 29. 9. 2022
Svátek má Michal
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Výběrová řízení na vedení tří kulturních organizací

V rámci systému opakujících se výběrových řízení v šestiletých cyklech vyhlásí hlavní město na začátku března výběrová řízení na ředitele/ředitelku tří příspěvkových organizací v oblasti kultury. Periodicky vyhlašovaná výběrová řízení na vedení městských organizací mají za cíl vytvořit konkurenční prostředí, nabídnout co nejkvalitnější služby veřejnosti a současně zajistit předvídatelnost a stabilitu společnosti. 

Nejbližší výběrová řízení na ředitele/ředitelku příspěvkové organizace budou vyhlášena pro Divadlo Na zábradlí, kde je ředitelem Petr Štědroň, dále Divadlo pod Palmovkou, v jehož čele je Michal Lang, a Muzeum hl. m. Prahy, které vede Zuzana Strnadová.

Zájemci mohou očekávat vyhlášení všech tří výběrových řízení na začátku března 2022. Přihlásit se může kdokoli, kdo splní podmínky pro přihlášení do výběrového řízení, tedy i stávající ředitelé či ředitelky. Podmínky a další informace budou vyvěšeny na úřední desce Magistrátu hl. m. Prahy.

Uchazeči budou mít přibližně osm týdnů na zpracování konceptů vedení organizací a přihlášek do výběrového řízení. Komise složené ze čtyř zástupců města a pěti nezávislých odborníků budou uchazeče hodnotit v květnu 2022.


Autor: Cen

Hasiči vyprostili dvě osoby po nehodě na Jižní spojce

24. září 2022 v 16:50

Hasiči ze dvou stanic zasahovali v pátek 23. září od 12:01 hodin v Praze 10, na Jižní spojce v oblasti Záběhlic, u nehody kamionu a dodávky. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Další články
Nahoru