Dnes Pátek - skorojasno 8°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 8°C
Pátek 31. 3. 2023
Svátek má Kvido
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Výběrová řízení na vedení tří kulturních organizací

V rámci systému opakujících se výběrových řízení v šestiletých cyklech vyhlásí hlavní město na začátku března výběrová řízení na ředitele/ředitelku tří příspěvkových organizací v oblasti kultury. Periodicky vyhlašovaná výběrová řízení na vedení městských organizací mají za cíl vytvořit konkurenční prostředí, nabídnout co nejkvalitnější služby veřejnosti a současně zajistit předvídatelnost a stabilitu společnosti. 

Nejbližší výběrová řízení na ředitele/ředitelku příspěvkové organizace budou vyhlášena pro Divadlo Na zábradlí, kde je ředitelem Petr Štědroň, dále Divadlo pod Palmovkou, v jehož čele je Michal Lang, a Muzeum hl. m. Prahy, které vede Zuzana Strnadová.

Zájemci mohou očekávat vyhlášení všech tří výběrových řízení na začátku března 2022. Přihlásit se může kdokoli, kdo splní podmínky pro přihlášení do výběrového řízení, tedy i stávající ředitelé či ředitelky. Podmínky a další informace budou vyvěšeny na úřední desce Magistrátu hl. m. Prahy.

Uchazeči budou mít přibližně osm týdnů na zpracování konceptů vedení organizací a přihlášek do výběrového řízení. Komise složené ze čtyř zástupců města a pěti nezávislých odborníků budou uchazeče hodnotit v květnu 2022.


Autor: Cen

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

Včera ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Praha 6: Setkání s občany Břevnova

28. března 2023 ve 22:47

Témata, která vás zajímají, můžete probrat se zástupci radnice Prahy 6 před Galerií Kuzebauch, na rohu ulic Dvořeckého a Říčanova.

Další články
Nahoru