dnes
Pátek - zatazeno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Vybavený zákazník: do odchodu v centru vyrazil s nožem a kameny, které házel na prodavače
Ilustrační foto: sxc.hu

Vybavený zákazník: do odchodu v centru vyrazil s nožem a kameny, které házel na prodavače

Ve čtvrtek odpoledne prováděli strážníci z Prahy 1 kontrolní činnost v okolí Karlova mostu. Hlídka uviděla z historické památky muže, který běžel a hlasitě křičel. Vydali se proto k němu.

Muž jim nesouvisle řekl, že byl napaden. Události však rychle nabraly jiný směr. Na místo se dostavili další dva muži. „Tohle a oběť? Ani náhodou, zadrželi jste útočníka," sdělili překvapené hlídce. Muž měl po jednom z nich házet kamení a způsobit mu zranění na předloktí ruky. Druhého muže pak cizinec údajně ohrožoval nožem, když se ho snažil vykázat z obchodu s textilem.

To potvrdili i další svědci. Strážníci cizince, který poté začal být agresivní, omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě. Při bezpečnostní prohlídce u něj hlídka nalezla černý zavírací nůž. Celý případ si následně převzala Policie ČR k dalšímu šetření. Muže, který utrpěl zranění kamenem, převezla záchranka k ošetření do nemocnice.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru