Dnes Středa - polojasno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Vůz KMV2 zvýší v Praze kapacitu zaměřování kabelových poruch
Interiér kabelového vozu. Foto: THMP

Vůz KMV2 zvýší v Praze kapacitu zaměřování kabelových poruch

Městská společnost Technologie hlavního města Prahy si pořídila špičkově vybavený kabelový vůz KMV2. Informovala o tom na sociálních sítích 

„Nový pomocník servisního týmu rozšíří naši kapacitu v zaměřování kabelových poruch široké škály technologií od veřejného osvětlení přes kamerový systém a signalizační zařízení až po městský mobiliář,“ uvedla společnost na sociálních sítích.

„S prvním kabelovým vozem, který nám věrně slouží už pár let, ročně zaměříme více než 2000 takových poruch. Dalším využitím kabelového vozu je trasování a diagnostika složitých kabelových sítě v rámci celé Prahy,“ dodala společnost.

Kelová síť pražského veřejného osvětlení je delší než 5 tisíc kilometrů.

 

 


Autor: red

Na dvou místech se srazil vlak s člověkem

17. června 2024 v 16:55

Smrtelná nehoda se stala na koridoru, kudy jezdí řada rychlíků. Omezení se tak dotklo mimo jiné spojů Ostravan, Západní expres či Bavorský expres. Některé soupravy nabraly více než hodinové zpoždění, jiné dráhy rovnou odřekly.

Motorka srazila nezletilou dívku

17. června 2024 v 16:25

Nezletilou dívku srazila v pondělí dopoledne motorka. Stalo se to v ulici Trojská nedaleko gymnázia. Mladý motorkář se zranil na hlavě, ale hůře dopadla dívka. Podle záchranářů měla mnohačetná poranění, musela být dokonce uvedena do umělého spánku. Okolnosti srážky vyšetřují...

Další články
Nahoru