Dnes Sobota - zatazeno 4°C
Zítra Neděle - snih 1°C
Sobota 27. 11. 2021
Svátek má Xenie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Vueling bude létat čtyřikrát týdne z Prahy do Amsterdamu
Letadlo společnosti Vueling na ruzyňském letišti. Foto: Letiště Praha

Vueling bude létat čtyřikrát týdne z Prahy do Amsterdamu

Letecká společnost Vueling zavede novou linku z Prahy do holandské metropole Amsterdam. Dopravce od 3. prosince nabídne lety čtyřikrát týdně, a to vždy v úterý, pátek, sobotu a v neděli. Aerolinka to oznámila v tiskové zprávě.

Vueling již z pražského letiště provozuje tři linky, konkrétně do Barcelony, Paříže a Florencie.

„Nesmírně nás těší, že dnes můžeme oznámit zavedení naší nové linky, kterou čtyřikrát týdně spojíme Prahu a Amsterdam,“ řekla Charlotte Dumesnil, ředitelka prodeje, distribuce a aliancí společnosti Vueling.

„Cílem společnosti Vueling je i nadále přispívat k dodržování nově vnímaných standardů v rámci odvětví letecké dopravy a cestovního ruchu, obnovovat konektivitu a nabízet nové destinace jak pro klientelu z řad turistů, tak obchodních zástupců,“ dodala.

Vueling již z pražského letiště provozuje tři linky, konkrétně do Barcelony, Paříže a Florencie.

„Nové letecké spojení společnosti Vueling mezi Prahou a Amsterdamem nabídne více možností pro české cestující, kteří plánují prodloužený víkend v Amsterdamu, ale také současně podpoří obnovu příjezdového cestovního ruchu. Právě Nizozemsko patří mezi vybrané země, ve kterých se aktuálně soustředíme na podporu incomingu do Prahy,“ sdělil ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip.

 


Autor: TZ, red

Končí stavební práce na Horoměřické

13. listopadu 2021 v 08:53

Technická správa komunikací (TSK) ukončí stavební práce v Horoměřické ulici a s tím spojená dopravní omezení již 17. listopadu 2021, tedy o dva týdny dříve oproti původnímu plánu.

Další články
Nahoru