dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Pražské krimi

Vtipálek opilec. Podpis: Jumbo

V neděli večer si povšimla hlídka strážníků z Prahy 15 vozidla, které svou nekoordinovanou jízdou ohrožovalo ostatní účastníky silničního provozu.

Strážníci zastavili řidiče osobního automobilu v Neapolské ulici. Hlídka muže vyzvala k předložení potřebných dokladů a rovněž k podání vysvětlení.  
Muž však nebyl schopen předložit řidičák, pouze občanský průkaz. Z jeho dechu byl silně cítit alkohol. Následnou lustrací bylo zjištěno, že má muž vysloven opakovaný zákaz řízení.

Řidič, kterému byla později provedena orientační dechová zkouška s pozitivním výsledkem 1,58‰, nebyl ve vozidle sám. Na místě spolujezdce seděla jeho partnerka a vzadu nepřipoutané nezletilé dítě. Ačkoli se muž dopustil hned několika protiprávních jednání, strážníkům se ve své bujaré náladě na protokol o provedené dechové zkoušce podepsal mimo jména a příjmení také jako Jumbo. 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru