dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Vtipálci vyhnali nabíječkou baterií sportovce ze hřiště, zasahovalo šedesát policistů

Dnes kolem půl třetí odpoledne přijal operátor tísňové linky 158 volání od zaměstnance jednoho z hotelů ve Vladivostocké ulici, který spatřil dvojici instalující podezřelý balíček na sloup veřejného osvětlení. Osoby z místa utekly a muž okamžitě kontaktoval policisty.

Více než šedesát policistů ze speciální pořádkové jednotky, krajské pořádkové jednotky, místního oddělení včetně hasičů, záchranářů a strážníků přijelo během chvíle na místo a před čtvrtou dorazil i policejní pyrotechnik.

Ten nechal evakuovat přilehlý hotel s hosty včetně sportovců z nedalekého hřiště. Policisté tak společně s hasiči evakuovali přes sto osob a pak už jen čekali, až pyrotechnik podezřelý předmět pečlivě ohledá a zajistí.

„Pár minut před sedmnáctou hodinou však pyrotechnik zjistil, že se nejedná o nástražný výbušný systém, ale o nabíječku baterií, kterou prozatím neznámá osoba připevnila pomocí lepící pásky na sloup veřejného osvětlení,“ popsala mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru