dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Vstupte do roku 2014 během, závod začne pár minut před půlnocí. V cíli bude čekat šampáňo
Na břehu Nepomuckého rybníka, v úrovni tubusu metra, budou stát pořadatelé, kteří pošlou účastníky na místo startu. Ilustrační foto: Wikimedia Commons

Vstupte do roku 2014 během, závod začne pár minut před půlnocí. V cíli bude čekat šampáňo

Jedním z originálních způsobů, jak v Praze oslavit konec letošního a začátek příštího roku, může být účast na Silvestrovsko – novoročním běhu, který začne deset minut před koncem letošního roku v Centrálním parku Prahy 13.

Vítěz a všichni účastníci čtyřkilometrového běhu budou očekáváni v cíli až v roce 2014. Na všechny účastníky čeká originální účastnická medaile a symbolický přípitek šampaňským s vánočkou.

Závod je zároveň zařazen do seriálu Běh metropole, kdy každý z účastníků může podpořit svou domovskou městskou část v dlouhodobé soutěži o nejsportovnější městskou část Prahy.

Kapacita závodu je 500 běžců. Do 30. prosince se lze přihlásit elektronicky na www.czechbigman.cz/prihlaska/beh-metropole. V den závodu se lze přihlásit, pokud ještě nebude vyčerpána kapacita, v místě startu. Prezentace je od 23 hodin v Centrálním parku u Nepomuckého rybníka. Startovné je 180 korun pro přihlášené před 27. prosincem. Po tomto datu se platí 230 korun.

beh-metropole-logo-nahled Startuje se ve vlnách po pěti závodnících po deseti vteřinách. Závod je limitován limitem 40 minut. Kdo nestihne dokončit běh v limitu, bude diskvalifikován. Co bude čekat běžce v cíly? Iontový nápoj „šampaňské“ a vánočka.

Kategorie muži / ženy

  • absolutní pořadí
  • do 29 let                   ročník 1984 a mladší
  • 30–39 let                  ročník 1983–1974
  • 40–49 let                  ročník 1973–1964
  • 50 let a výše             ročník 1963 a starší

Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru