dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
9°C
pozítří
Středa - oblacno
11°C
Všichni jsme perverzáci, nešermujte genitáliemi před kolemjdoucími. Bizarní show s otroky na náměstí
Obojek i náhubek nasadit, vodítko utáhnout. Ilustrační foto: Facebook

Všichni jsme perverzáci, nešermujte genitáliemi před kolemjdoucími. Bizarní show s otroky na náměstí

Až se na Václavském náměstí za necelé dva týdny objeví v rámci vyvrcholení letošního ročníku festivalu Prague Pride na Václavském náměstí velké množství více či méně odvážných a bláznivých kostýmů i masek, bude to jen předzvěst ještě bizarnější podívané, která se na centrální ploše historického centra Prahy možná uskuteční na začátku září.

Na pátek 2. září je na Facebooku svolávána na Václavské náměstí akce s názvem Den Veřejného Venčení otroků. „Podle některých geniálních správnočechů homosexuálové dávají všem na odiv svoje úchylky. Pojďme do ulic a ukažme, že ať teplej nebo studenej, všichni jsme stejní perverzáci,“ objevilo se na facebookovém profilu akce.

Účast na sociální síti avizují už zhruba dva tisíce lidí. Kolik se jich bude chtít jen podívat a kolik aktivně se zúčastnit? To lze jen tipovat, každopádně právě akce typu Prague Pride ukazují, že exhibicionistů je ve společnosti dost.

„Vemte svojí subku či subíka na vodítko a pořádně je vyvenčete. Aspoň jednou do roka uvidí denní světlo. Abychom vyšli vstříc rétorice nejmenované poslankyně ČSSD – nenecháme homolobby krást si pro sebe naše úchylky. Latex vítán, ale pokud možno nešermujte genitáliema před zraky kolemjdoucích,“ uvedli organizátoři na profilu.

Aprílový žertík v létě?

Pokud jste v sobě objevili skrytou touhu po submisivitě a chtěli byste se jít na otroky v centru Prahy podívat, asi nakonec budete zklamáni. V přehledu oznámených veřejných shromáždění na oficiálním webu metropole žádné venčení otroků na 2. září, či na jiný termín, není nahlášeno.

Jako jeden z organizátorů akce je uvedena Karolína Havlíčková. Na jejím veřejném facebookovém profilu nedávno okomentovala fakt, že se na venčení otroků se chtějí přijít podívat davy lidí. „Nevinná sranda se nám trochu zvrtla. Nu což," napsala. „ A nabidky na pomoc s organizací zůstávaji tragicky nevyslyšeny. Ach, časy a mravy," zněl jeden z komentářů příspěvku. 

Loňský průvod Prague Pride naskytl také bizarní pohledy. Přesvěčte se zde:

Vyvrcholení Prague Pride 2015 na Letné


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru