dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Pražské krimi

Vražda novorozeněte: V třídírně plastů se našlo mrtvé tělíčko, které někdo vyhodil do kontejneru

Pracovníci třídírny plastů v Praze 10 zažili v noci na sobotu šok. V navezeném odpadu nalezli tělíčko novorozeněte zabalené do igelitu.

Přivolaný policejní lékař na místě konstatoval, že se jedná s největší pravděpodobností o donošené dítě, které podle všeho zemřelo násilnou smrtí. Přesnou příčinu smrti a další souvislosti objasní až výsledky nařízené soudní pitvy.

„Vzhledem k okolnostem zahájil vyšetřovatel neprodleně úkony trestního řízení ve věci zvlášť závažného zločinu vraždy,“ uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Detektivové v této souvislosti pátrají po dosud neznámém pachateli, který s největší pravděpodobností dítě pohodil ve druhé polovině uplynulého týdne do kontejneru s tříděným odpadem někde na území metropole nebo ve Středočeském kraji.

Policie zároveň žádá o pomoc a spolupráci širokou veřejnost i zdravotníky gynekologických a porodnických ambulancí.

„Jakoukoli informaci o ženě, která byla do nedávna ve vysokém stádiu těhotenství a v současné době je podle vzezření již po porodu a bez dítěte, přijmou policisté prostřednictvím tísňové linky 158,“ dodala policejní mluvčí Zoulová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru