Dnes Čtvrtek - zatazeno 2°C
Zítra Pátek - zatazeno 1°C
Čtvrtek 1. 12. 2022
Svátek má Iva
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Vrátí se Air Arabia, aerolinka po roce a půl obnoví linku z Prahy do Šardžá
Šardžá je třetí nejlidnatější město ve Spojených arabských emirátech. Foto: Shutterstock

Vrátí se Air Arabia, aerolinka po roce a půl obnoví linku z Prahy do Šardžá

Během letošního září se s pravidelným spojením do emirátu Šardžá vrátí na pražské letiště společnost Air Arabia. Obnovena tak bude linka, která začala fungovat na konci roku 2018 a loni na jaře byl její provoz v důsledku covidové pandemie zastaven.

„Spojené arabské emiráty se staly oblíbeným cílem cestujících, kteří chtějí využít všech možností moderních velkoměst na Blízkém východě, ale zároveň se seznámit i s tradiční místní kulturou,“ uvedla mluvčí Letiště Praha Kateřina Pavlíková.

Díky přímým letům si tak cestující mohou již na podzim užít v této destinaci příjemné teploty i relax na plážích v Perském zálivu.

„Spojené arabské emiráty patří aktuálně mezi nejnavštěvovanější země, do kterých cestující z Prahy létají. Jsme rádi, že se proto s pravidelným provozem vrátí během září i letecká společnost Air Arabia, která tak nabídne další alternativy pro cesty nejen na Blízký východ, ale s přestupem i do dalších destinací v síti tohoto dopravce,“ uvedl ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip.


Autor: red

Praha 5 zhodnotí, jak se chovají řidiči v parkovacích zónách

27. listopadu 2022 v 19:58

Praha 5 zatím neplánuje iniciovat zavádění nových parkovacích zón, nicméně chtěla by zhodnotit a podle toho případně i přehodnotit režimy v těch stávajících. Uvedl to místostarosta páté městské části Milan Kryl (Piráti) na nedávném setkání s novináři.

Výměna požární signalizace omezí provoz Strahovského tunelu

25. listopadu 2022 v 09:14

Z důvodu výměny elektrické požární signalizace budou probíhat uzávěry Strahovského tunelu.

Další články
Nahoru