dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
31°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
28°C
Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily
Kandidát pražské ODS na primátora Bohuslav Svoboda. Foto: archiv

Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily

Volebním lídrem pražské ODS se dnes v tajné volbě na sněmu stal bývalý pražský primátor, současný poslanec, gynekolog a porodník Bohuslav Svoboda.

„Je to pro mě velká čest. Byl lídrem jsem lídrem už dvakrát a říká se, že se do stejné řeky opakovaně nemá stupovat. Ale za současné situace, kdy se podle vývoje preferencí daří, aby ODS byla opět hlavní pravicovou stranu, je to pro mě čest, že jsem znovu dostal důvěru,“ uvedl Svoboda.

„Je to pro mne velký závazek a úkol. Byl jsem postaven do čela kandidátky v době, kdy se očekává, že bude ODS úspěšná. Udělám vše pro to, aby se to ve volbách podařilo. Ambicí je pro nás mít primátorský post a být ve vedení Prahy. Jen tak dokážeme efektivně řešit řadu problémů, které se v hlavní městě nakupily za poslední roky. Je to pražská doprava, infrastruktura, situace na trhu s byty, kdy se nestaví a nové bydlení se stalo těžko dostupným. Úkolů je hodně, věřím, že nám voliči dají důvěru,“ dodal lídr pražské kandidátky ODS Bohuslav Svoboda.  


V Praze 6 bude na podzim kandidovat 11 subjektů

2. srpna 2018 ve 22:21

V úterý 31. července v 16 hodin vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin pro volby do Zastupitelstva městská části Praha 6. Na registrační úřad městské části bylo odevzdáno celkem jedenáct kandidátních listin. Je to o pět kandidátek méně než při minulých komunálních volbách v roce...

Kandidát ANO na primátora Stuchlík se zbavil podílu ve Fair Creditu

1. srpna 2018 v 00:10

Lídr kandidátky hnutí ANO v Praze Petr Stuchlík prodal podíl ve společnosti Fair Credit.

Další články
Nahoru