dnes
Středa - jasno
35°C
zítra
Čtvrtek - jasno
27°C
pozítří
Pátek - skorojasno
23°C
Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily
Kandidát pražské ODS na primátora Bohuslav Svoboda. Foto: archiv

Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily

Volebním lídrem pražské ODS se dnes v tajné volbě na sněmu stal bývalý pražský primátor, současný poslanec, gynekolog a porodník Bohuslav Svoboda.

„Je to pro mě velká čest. Byl lídrem jsem lídrem už dvakrát a říká se, že se do stejné řeky opakovaně nemá stupovat. Ale za současné situace, kdy se podle vývoje preferencí daří, aby ODS byla opět hlavní pravicovou stranu, je to pro mě čest, že jsem znovu dostal důvěru,“ uvedl Svoboda.

„Je to pro mne velký závazek a úkol. Byl jsem postaven do čela kandidátky v době, kdy se očekává, že bude ODS úspěšná. Udělám vše pro to, aby se to ve volbách podařilo. Ambicí je pro nás mít primátorský post a být ve vedení Prahy. Jen tak dokážeme efektivně řešit řadu problémů, které se v hlavní městě nakupily za poslední roky. Je to pražská doprava, infrastruktura, situace na trhu s byty, kdy se nestaví a nové bydlení se stalo těžko dostupným. Úkolů je hodně, věřím, že nám voliči dají důvěru,“ dodal lídr pražské kandidátky ODS Bohuslav Svoboda.  


Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru