dnes
Pátek - jasno
19°C
zítra
Sobota - jasno
15°C
pozítří
Neděle - zatazeno
12°C
Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily
Kandidát pražské ODS na primátora Bohuslav Svoboda. Foto: archiv

Volební lídr pražské ODS: Ambicí je být po volbách ve vedení města a řešit problémy, které se nakupily

Volebním lídrem pražské ODS se dnes v tajné volbě na sněmu stal bývalý pražský primátor, současný poslanec, gynekolog a porodník Bohuslav Svoboda.

„Je to pro mě velká čest. Byl lídrem jsem lídrem už dvakrát a říká se, že se do stejné řeky opakovaně nemá stupovat. Ale za současné situace, kdy se podle vývoje preferencí daří, aby ODS byla opět hlavní pravicovou stranu, je to pro mě čest, že jsem znovu dostal důvěru,“ uvedl Svoboda.

„Je to pro mne velký závazek a úkol. Byl jsem postaven do čela kandidátky v době, kdy se očekává, že bude ODS úspěšná. Udělám vše pro to, aby se to ve volbách podařilo. Ambicí je pro nás mít primátorský post a být ve vedení Prahy. Jen tak dokážeme efektivně řešit řadu problémů, které se v hlavní městě nakupily za poslední roky. Je to pražská doprava, infrastruktura, situace na trhu s byty, kdy se nestaví a nové bydlení se stalo těžko dostupným. Úkolů je hodně, věřím, že nám voliči dají důvěru,“ dodal lídr pražské kandidátky ODS Bohuslav Svoboda.  


Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

17. října 2018 v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO dnes podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 27 hlasů.

V Praze 2 vznikla silná koalice, je přesvědčena starostka Černochová

13. října 2018 v 08:19

 „V komunálních volbách 5. a 6. října 2018 dali voliči v městské části Praha 2 najevo spokojenost s dlouhodobou politikou radnice. Občanská demokratická strana vyhrála s výrazným náskokem – dostala 32,34 % hlasů, tomu odpovídá zisk 13 mandátů. Výsledkem povolebního jednaní je rozšíření koalice...

Další články
Nahoru