dnes
Úterý - zatazeno
26°C
zítra
Středa - jasno
26°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
29°C
Volební koalice TOP 09, STAN a Žižkov (nejen) sobě pila na kuráž U Vystřelenýho oka

Volební koalice TOP 09, STAN a Žižkov (nejen) sobě pila na kuráž U Vystřelenýho oka

V žižkovské hospodě U Vystřelenýho oka se připíjelo na úspěch společné kandidátky TOP 09, STAN a spolku Žižkov (nejen) sobě. Uskupení v Praze 3 si do čela kandidátky zvolilo Jiřího.

vystreleny-oko-2 „Je na čase ukončit žabomyší války na radnici a hledat řešení nad rámec jednoho volebního období. Věříme, že v Praze 3 dřímá veliký potenciál,“ říká osmatřicetiletý kandidát na starostu Jiří Ptáček, který se živí jako podnikatel v oblasti IT. Řada Žižkováků jej už ale mnoho let zná coby vydavatele lokálního zpravodaje Kauza 3.

Kromě Ptáčka na kandidátce figurují bývalý starosta a současný místostarosta Prahy 3 Tomáš Mikeska, kapelník skupiny The Tap Tap Šimon Ornest, nebo provozovatel nejznámější žižkovské autoškoly a odborník na dopravu Ondřej Horázný.


V Praze 6 bude na podzim kandidovat 11 subjektů

2. srpna 2018 ve 22:21

V úterý 31. července v 16 hodin vypršela lhůta pro podávání kandidátních listin pro volby do Zastupitelstva městská části Praha 6. Na registrační úřad městské části bylo odevzdáno celkem jedenáct kandidátních listin. Je to o pět kandidátek méně než při minulých komunálních volbách v roce...

Kandidát ANO na primátora Stuchlík se zbavil podílu ve Fair Creditu

1. srpna 2018 v 00:10

Lídr kandidátky hnutí ANO v Praze Petr Stuchlík prodal podíl ve společnosti Fair Credit.

Lídr pražské kandidátky ČSSD Landovský našel v programu iniciativy Praha Sobě pouze „trošku nepřehlednou skrumáž nápadů"

24. července 2018 v 17:03

Kandidát ČSSD na pražského primátora Jakub Landovský přivítal dnešní zprávu, že iniciativa Praha Sobě sehnala dostatek podpisů k tomu, aby mohla kandidovat v podzimních volbách.

Další články
Nahoru