dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Vodní nádrž Trnávka je ideálním místem k rekreaci. Nejen pro rybáře
Pražský životKomerční sdělení
K vodní nádrži Trnávka v okrese Pelhřimov pojedete z Prahy asi 2 hodiny. Foto: www.adelka.cz

Vodní nádrž Trnávka je ideálním místem k rekreaci. Nejen pro rybáře

Vodní nádrž Trnávka, známá též jako vodní nádrž Želiv, je přehradní nádrž na řece Trnavě, která se nachází mezi Želivem a Červenou Řečicí v okrese Pelhřimov. Jak se dozvíte z následujících odstavců, toto malebné místo v kraji Vysočina se jeví jako ideální rekreační místo vyhledávané rybáři, ale nejen jimi.  

Vodní nádrž Trnávka Přehradní nádrž na řece Trnavě (známá též jako vodní nádrž Želiv), která se nachází mezi Želivem a Červenou Řečicí v okrese Pelhřimov v kraji Vysočina. Byla vybudována během let 1977 až 1981.

Nově zrekonstruované chatky nabízí komfort, zázemí pro návštěvníky, klid, ale zároveň i vybavení pro volný čas pro celou rodinu.

„Chaty jsme zrekonstruovali v roce 2012. Jsou pro pět osob a najdete v nich prostornou a vybavenou kuchyň, samozřejmostí je lednička, mrazák, elektrický sporák, nádobí, WC, sprcha, topení v krbových kamnech, přikrývky a ložní prádlo,“ zve k návštěvě rekreačního střediska Trnávka u Brtné Roman Teisler, majitel rekreačního objektu.

Dovolenou si na Trnávce neužijí jen rybáři. Pro ty, kteří této aktivitě zrovna neholdují, jsou zdarma k dispozici lodě, kánoe nebo šlapadla, a kdo dává přednost pobytu na „souši“, využije pingpongový stůl, stolní fotbal nebo elektronické šipky.

V Trnávce jsou připraveni i na větší skupiny. Společné posezení u venkovního krbu a udírny zajistí venkovní krytá pergola, kam se pohodlně vejde až 20 lidí.

trnavka-chatka-nahled

Chatky jsou k dispozici od 11. června do 15. října. Rybaření je možné na všechny krajské povolenky ČR. Za 700 korun na týden si můžete půjčit echolot a za 1000 korun na týden elektrický motor k lodi.

trnavka-chatka-interier-nahled „Na hezkou dovolenou se mohou těšit nejen rybáři, v okolí si užijí i houbaři, na sportovní procházky se mohou vydat rodiny s dětmi. Mazlíčci jsou u nás vítáni,“ dodává Roman Teisler. „A pokud se vám nebude chtít vařit, stravovat se můžete v okolních obcích, které jsou v dosahu příjemnou procházkou,“ doplnil Teisler.

 

Cena ubytování za jednu chatku:

  • Týdenní pobyt: v sezoně 2016:  8500 korun / nástup v sobotu 12–13 hodin, ukončení v sobotu 10–11 hodin/
  • Týdenní pobyt: mimo sezónu od 17. září, říjen  / 5500 korun
  • + ubytovací poplatek za osobu  a spotřebovaná el.energie / 4,92 Kč/ kw /.

Objednávky na rok 2016: Radka Kopecká, telefon +420 565323546, mail radka.kopecka@adelka.cz. 

Cesta z Prahy trvá asi 2 hodiny: GPS: 49.5137008N, 15.2039444E

Více informací najdete na: http://www.adelka.cz/cz/sluzby/rekreacni-stredisko-trnavka 
      


Další články
Nahoru