Dnes Úterý - mlha 2°C
Zítra Středa - oblacno 6°C
Úterý 2. 3. 2021
Svátek má Anežka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Voda z prasklého vodovodu zaplavila ulice na Žižkově
Čtvrteční nehoda vody na Žižkově. Foto: P3

Voda z prasklého vodovodu zaplavila ulice na Žižkově

Na žižkovském Olšanském náměstí dnes večer praskl vodovodní řad a došlo k masivnímu úniku vody, která zaplavila Táboritskou a Prokopovu ulici.

Voda zaplavila i tramvajovou zastávku před hotelem Olšanka. Dopravu v lokalitě nehody odkláněli strážníci. Dodávka vody v místě nebyla přerušena. V Prokopově ulice se před hotelem propadl kus vozovky. Oprava by měla proběhnout v průběhu pátku.

„V okolí Olšanského náměstí může dojít ke snížení tlaku. Nicméně v okolí je omezena doprava, došlo ke škodám na vozovce, vyplavení velkého množství bahna a přinejmenším v jednom případě došlo k proniknutí vody do suterénních prostor,“ uvedl na svém facebookovém profilu starosta Prahy 3 Jiří Ptáček (TOP 09).

Kvůli havárii došlo v místě k omezení MHD. Pro linky 136 a 913 se dočasně ruší obousměrně zastávky Černínova, Rokycanova a Olšanské náměstí.

Pro linku 175 se ruší obousměrně zastávky Rokycanova a Olšanské nám. Zřizuje se zastávka Černínova.


Kdy na radnici Prahy 13 v březnu

Včera v 16:37

V návaznosti na usnesení vlády se od pondělí 1. března mění úřední hodiny Úřadu městské části Praha 13.

Praha 5 spouští elektronický portál občana. V první fázi ho využijí majitelé psů

Včera v 11:26

Přihlášení nebo odhlášení, ale i uhrazení místního poplatku za psa a to vše z pohodlí domova. Praha 5 rozjíždí pilotní téma Portálu občana od 1. března.

Praha 2: Omezení činnosti matričního úřadu

28. února 2021 ve 20:58

Od pondělí 1. března bude z důvodu karanténního opatření dočasně omezena matriční agenda radnice Prahy 2. V provozu zůstává pouze vydávání matričních dokladů.

Další články
Nahoru