Voda pro děti ve školách zdarma
25. května 2026 10:19
Do projektu se zapojily ZŠ Slovenská, ZŠ Sázavská, ZŠ Jana Masaryka, ZŠ Londýnská, ZŠ Botičská, ZŠ Vratislavova a ZŠ Na Smetance.
Když jsem v posledních týdnech školy navštěvovala, ředitelé nám sami říkali, že děti si projekt velmi rychle oblíbily. U zařízení často stojí fronty a žáci si chodí vodu pravidelně doplňovat místo slazených nápojů nebo tahání těžkých pití z domova.
Právě to je podle mě nejlepší důkaz, že podobné praktické projekty mají smysl. Nejen kvůli zdravějším návykům dětí, ale i kvůli omezení zbytečného plastového odpadu.
Děkuji společnosti KOMWAG za spolupráci a za to, že pomáhá přinášet do škol projekty, které mají pro děti každodenní a skutečný přínos.
Radní pro školství Prahy 2 Jana Černochová (ODS) na svém facebookovém profilu

Přidejte si nás na domovskou