dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - polojasno
4°C
pozítří
Čtvrtek - prehanky-dest
6°C
Víkendové tipy

Vltavu uklidí dobrovolníci

V sobotu a neděli 19. a 20. září, na celosvětový víkend  Clean Up The World, se bude konat tradiční Čištění Vltavy. Dobrovolníci na loďkách se vydají z řeky lovit „poklady“ nahromaděné během vodácké sezóny.

Tato mezinárodní kampaň se koná se ve 23 zemích světa. U nás ji organizuje a koordinuje Český svaz ochránců přírody a již 8. rokem finančně podporuje jako generální partner Nadační fond Veolia.

Čištění Vltavy povede z Vyššího Brodu do Boršova. Přehled probíhajících akcí a registrace nových probíhá na www.uklidmesvet.cz.

Čtěte také: Soutěž kampaně Ukliďme svět! Posílejte fotografie


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru