dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Vltava na Střeleckém ostrově: Komedianti se vracejí domů, ale dorazí i Opilá kráska
Vltava při jednom z vystoupení. Foto: archiv

Vltava na Střeleckém ostrově: Komedianti se vracejí domů, ale dorazí i Opilá kráska

Parta kolem zpěváka a herce Roberta Nebřenského se vydává za svými fanoušky. Po vystoupeních v Českých Budějovicích a Plzni se mohou na skupinu Vltava těšit také jejich příznivci v hlavním městě. Pražský koncert se uskuteční na Střeleckém ostrově ve čtvrtek 31. července od 19 hodin.

„Po Bratrech Ebenech čeká letní Střelecký ostrov další programový bonbonek. Akustické vystoupení Vltavy pod širým nebem a v blízkosti řeky Vltavy slibuje jedinečnou atmosféru a skvělý letní zážitek. Vstupenky v ceně 200 korun jsou v dostání v předprodejní síti Ticketstrem,“ říká Tomáš Kopečný, PR manažer Letňáku 2014 – Léta pro všechny Pražany na Střeleckém ostrově, v rámci jehož programu se koncert koná.

Kapela vystoupí na Střeleckém ostrově v pozměněné sestavě. Fanouškům se představí s novým členem – saxofonistou Ondřejem Klímkem. Ten se novým členem kapely stal po odchodu kytaristy Petera Bidnera a výrazně tak posílil vokální složku skupiny. Vltava na pražských březích stejnojmenné řeky zahraje písně z poslední desky Komedianti se vracejí domů i novinkové skladby.

„Můžu slíbit, že i starší skladby budou i na koncertě v Praze bohatě zastoupeny. Těšit se můžete na skladby jako Blanokřídlý výtah, Smutný příběh Váni, Opilá kráska, Šťastnej jako trám a další. Pro vývoj kapely jsou ale nejdůležitější nové písničky. Ty budeme nadále průběžně zařazovat,“ láká na koncert frontman skupiny Robert Nebřenský.


Další články
Nahoru