dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Vloupání do prodejny v Praze 9. Vykopnuté dveře a rozbité lahve

Policisté z místního oddělení na Proseku řeší od 12. června vloupání do supermarketu na Vysočanské ulici na Praze 9.

Neznámý mladík v noci z 11. na 12. června vykopl vstupní dveře do prodejny, tam rozbil několik lahví alkoholu a některé odcizil.

Společnost vyčíslila škodu na poškozených dveřích na téměř jednadvacet tisíc korun a na poškozených a odcizených lahvích alkoholu asi patnáct set korun.

V souvislosti s tímto případem policisté pátrají po mladíkovi, kterého zachytily bezpečnostní kamery prodejny a podezřívají ho tak ze spáchání trestného činu krádeže a poškození cizí věci. Za tyto skutky mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až dvouletý pobyt za mřížemi.

Policisty ale zajímá i totožnost kamaráda podezřelého, který s ním po celou dobu komunikoval a přebíral si od něj odcizené zboží. V jednu chvíli dokonce do prodejny nahlížely dvě ženy, policisté tak nevylučují, že by se mohlo jednat buď o jejich kamarádky, nebo o náhodné svědkyně.

mladik-zlodej-nahled Mladík, který vykopl vstupní dveře prodejny, je ve věku mezi 20 až 25 lety a má krátké tmavé vlasy. Oblečený byl do bílého trička s krátkým rukávem a potiskem na hrudi, krátkých kalhot tmavé barvy a na nohou měl sportovní obuv.

Druhý mladík je ve stejném věku, vyšší a štíhlé postavy. Měl rovněž nakrátko střižené tmavé vlasy. Oblečený byl do trička s krátkým rukávem, krátkých kalhot a na zádech měl batoh a přes rameno tašku.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru