dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Vloupání do auta za dvě stě tisíc

Od 10. prosince loňského roku vyšetřují spořilovští policisté případ vloupání do vozidla Renault Trafic, které bylo zaparkované v ulici Na Návrší v Praze 4. Zatím neznámý pachatel rozbil okno u pravých předních dveří a z vozidla odcizil peněženku s doklady, dvě platební karty, finanční hotovost v řádu několik tisíc korun a větší množství elektrického nářadí jako vrtačky, bourací kladiva, úhlové brusky, přímočaré pily a průmyslový vysavač. Tímto odcizením byla majiteli způsobená škoda ve výši téměř dvě stě tisíc korun.

Druhý den přibližně patnáct minut před šestou hodinou ráno provedl zatím neznámý muž pokus o výběr peněz z odcizených karet v bankomatu v ulici Libušská v Praze 4. To se mu však nepodařilo, ale při tomto pokusu byl zachycen bezpečnostní kamerou. Nyní se obracíme na veřejnost s prosbou o identifikaci tohoto muže, který může mít důležité informace k celému případu. Jestliže muže na záběrech poznáváte, prosím volejte na linku 158.

Popis muže: Věk asi 30 až 40 let, světlé pleti, vysoký 180 až 185 cm, oblečen do tmavé péřové bundy s kapucí a na hlavě měl tmavou čepici s kšiltem s nápisem Faierstone golf.

Celým případem se policisté zabývají pro podezření ze spáchání trestných činů krádež, poškození cizí věci a neoprávněné opatření padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě dopadení a odsouzení za toto protiprávní jednání hrozí odnětí svobody až na pět let.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru