dnes
Úterý - jasno
33°C
zítra
Středa - skorojasno
36°C
pozítří
Čtvrtek - jasno
28°C
Pražské krimi

Vloupal se do provozovny oknem

Kolem půl čtvrté ráno zastavil autohlídku městské policie řidič a požádal ji o pomoc, protože mu z provozovny v Koněvově ulici přišel signál o poplachu.

Hlídka společně s ním vstoupila do podniku a překvapila zde neznámého muže. V zadní části objektu bylo navíc nalezeno vylomené okno. Jednatřicetiletý muž sdělil, že okno vylomil pomocí železného páčidla a přišel sem hledat peníze a cennosti.

„Pro důvodné podezření ze spáchání trestné činnosti byl jednatřicetiletý pachatel hlídkou městské policie omezen na osobní svobodě a předán přivolaným policistům,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy.


Posezení na lavičce vyústilo v potyčku, zasáhli strážníci

Včera ve 14:35

Přátelské večerní posezení na lavičce se zvrtlo. Zatímco se dva muži postrkávali ve stoje a zápasili i na zemi, ostatní tomu přihlíželi. Vše ukončili až strážníci, kteří jednoho z mužů museli zpacifikovat a nasadit mu pouta.

Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Další články
Nahoru