dnes
Sobota - prehanky-dest
9°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražská doprava

Vlakem na Volkswagen maratonský víkend do Prahy

V neděli 11. května se v Praze poběží Volkswagen maraton. České dráhy jsou oficiálním dopravcem RunCzech běžecké ligy již devátým rokem. Také jsou hlavním partnerem Rodinných běhů, proto mají držitelé In Karet ČD možnost získat 50% slevu na startovném.

Rodinný mini maraton s délkou 3 kilometry startuje na Staroměstském náměstí v Praze v 9:15 hodin. Závod pro rodiny i jednotlivce je určen všem, kteří chtějí být součástí maratonského dění. Účastníci doběhnou na Staroměstské náměstí, kde mohou přivítat v cíli vítězné maratonce a pobavit se na Marathon Music Festivalu. Hlavní je protáhnout si tělo a příjemně strávit čas se svými nejbližšími.

„Doporučuji vyrazit na maraton s jednodenní Skupinovou víkendovou jízdenkou, se kterou lze neomezeně cestovat vlakem v sobotu, v neděli nebo o svátcích v počtu až pěti cestujících, z nichž dva mohou být starší 15 let," uvedl Petr Pošta z tiskového oddělení Českých drah.

České dráhy nabízejí Skupinové víkendové jízdenky pro cestování buď v rámci regionu od 225 do 300 korun nebo s celostátní platností za 650 korun. V prodeji jsou také varianty jízdenky v kombinaci s MHD Praha: regionální za 425 korun (platí ve vlacích ČD v Praze a Středočeském kraji a v MHD Praha) nebo celostátní za 800 Kkorun. V prodeji jsou i na eShopu ČD na adrese www.cd.cz/eshop.


Další články
Nahoru